Skänkskåp/kronskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris4 400 SEK
Servis Arabia "Ruija" stengods, 42 delar
Slutpris1 500 SEK
Uppsala Ekeby ytterfoder, 1920-1930 tal
Slutpris850 SEK
Jardinjär nysilver, Art Deco, 1920-tal
Slutpris550 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Selkroken" signerad
Slutpris10 000 SEK
Byrå s.k Haupt-kopia, Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Spegel nyrokoko, 1800-tal
Spegel nyrokoko, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Mårten Andersson original akvarell "Begravningsprocession Italien" signerad Mårten A 1960
Slutpris3 600 SEK
Spegel Fröseke AB Nybrofabriken, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Tidningsställ furu
Tidningsställ furu
Slutpris50 SEK
Vicke Lindstrand Kosta Boda "Diamant" 35 delar
Slutpris700 SEK
Sidobord mässing, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal
Slutpris250 SEK
Sängbord teak, 1950-1960 tal
Sängbord teak, 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Pall rokoko-stil, 1970-1980 tal
Slutpris200 SEK
Piedestaler, 1 par, 1900-tal
Piedestaler, 1 par, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Bestickschatull 3 lådor, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Byrå 6 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Fåtölj skinn, Howard-stil, 1980-1990 tal
Slutpris1 400 SEK
Möbelgrupp, 2 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Kistbord allmoge, 1800-tal
Kistbord allmoge, 1800-tal
Slutpris650 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Hylla String-stil
Hylla String-stil
Slutpris350 SEK
Rörstrand "Ostindia" 40 delar
Rörstrand "Ostindia" 40 delar
Slutpris4 200 SEK
Gungstol betsad furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris450 SEK
Böcker "Nordens Flora" C.A.M Lindman, Del 1-10
Slutpris150 SEK
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Slutpris350 SEK
Sminkbord "Romantica" 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Skrivbord sekelskiftet
Skrivbord sekelskiftet
Slutpris275 SEK
Skänk sekelskiftet
Skänk sekelskiftet
Slutpris550 SEK
Bord Engelsk stil
Bord Engelsk stil
Slutpris300 SEK
Bord Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Matgrupp, bord + stolar, 3 stycken
Slutpris125 SEK
Stol bambu
Stol bambu
Slutpris350 SEK
Karmstol "Triva" NK Verkstäder Nyköping, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Byrå alrot, 1800-1900 tal
Byrå alrot, 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft
Slutpris225 SEK
Resekoffert plåt, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Bord med klaff
Bord med klaff
Slutpris550 SEK
Fåtölj "Brabrand" Jysk, modern
Slutpris750 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris1 600 SEK
Linneskåp 1940-1950 tal
Linneskåp 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Serveringsvagn rotting, 1940-1950 tal
Slutpris175 SEK
Bokhylla teak, AB Ajfa Möbelfabrik Tibro, 1950-1960 tal
Slutpris650 SEK
Stolar 3 stycken, Ilmari Tapiovaara Edsbyverken "Fanett"
Slutpris175 SEK