Bockbord furu, 1980-1990 tal
Bockbord furu, 1980-1990 tal
Slutpris225 SEK
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Slutpris200 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Spegeltrymå 1900-tal
Spegeltrymå 1900-tal
Slutpris175 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Soffa 1970-1980 tal
Soffa 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Stolar 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Stolar, 3 stycken, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Pinnstolar, 3 stycken, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Stolar furu, 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Göteborgsstolar 1 par, 1900-tal
401
Slutpris50 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Pallar 1 par, IKEA "Råskog"
404
Pallar 1 par, IKEA "Råskog"
Slutpris400 SEK
Fåtöljer 1 par, Stjernmöbler Herrljunga, 1970-1980 tal
405
Slutpris75 SEK
Fåtöljer 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
406
Slutpris250 SEK
Gungstol, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
409
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
Kista allmoge, 1700-tal
410
Kista allmoge, 1700-tal
Slutpris50 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris100 SEK
Fåtöljer 2 stycken, 1930-1940 tal
Slutpris900 SEK
Sidobord 1900-tal
412
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Barnvagn sekelskiftet
413
Barnvagn sekelskiftet
Slutpris175 SEK
Vagga 1800-1900 tal
414
Vagga 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Stol s.k munkstol
408
Stol s.k munkstol
Slutpris50 SEK
Juniorstol IKEA "Agam"
415
Juniorstol IKEA "Agam"
Slutpris100 SEK
Barnstol 1950-1960 tal
416
Barnstol 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Barnstol 1900-tal
418
Barnstol 1900-tal
Slutpris50 SEK
Cykel Peugeot Hardtail 26"
419
Cykel Peugeot Hardtail 26"
Slutpris850 SEK
Dammsugare Dyson City DC 26 Multi Floor
420
Slutpris650 SEK
Flätad korg
421
Flätad korg
SlutprisInga bud
Gräsklippare Klippo Quattro 40
422
Slutpris450 SEK
Stolar 1 par, 1800-tal
423
Stolar 1 par, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Barnstol 1800-1900 tal
417
Barnstol 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Sot-set
424
Sot-set
Slutpris125 SEK
Smörkärna allmoge, 1800-1900 tal
425
SlutprisInga bud
Golvlampa teak/mässing, märkt Ö.A, 1950-1960 tal
426
Slutpris150 SEK
Golvlampa 1930-1940 tal
427
Golvlampa 1930-1940 tal
Slutpris100 SEK
Golvlampa 1980-1990 tal
428
Golvlampa 1980-1990 tal
SlutprisInga bud
Golvlampa 1960-1970 tal
429
Golvlampa 1960-1970 tal
Slutpris150 SEK
Tvättmaskin Beko
431
Tvättmaskin Beko
Slutpris50 SEK
Gasolskåp
432
Gasolskåp
SlutprisInga bud
Lisa Larson figuriner, 3 stycken
433
Slutpris900 SEK
Dalahäst 1900-tal
434
Dalahäst 1900-tal
Slutpris75 SEK
Skeppshult rånjärn
435
Skeppshult rånjärn
Slutpris200 SEK
Margareta Hennix Gustavsberg "Flaggjunkare" potta, flintgods
436
Slutpris100 SEK
Tvättmaskin Cylinda
430
Tvättmaskin Cylinda
Slutpris700 SEK
Ljusplåtar mässing, 1 par, 1900-tal
437
Slutpris50 SEK