Bockbord furu, 1980-1990 tal
Slutpris225 SEK
Möbelgrupp rotting
Slutpris200 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Spegeltrymå 1900-tal
Slutpris175 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Soffa 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Stolar 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Stolar, 3 stycken, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Pinnstolar, 3 stycken, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Stolar furu, 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
401
Göteborgsstolar 1 par, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
404
Pallar 1 par, IKEA "Råskog"
Slutpris400 SEK
405
Fåtöljer 1 par, Stjernmöbler Herrljunga, 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
406
Fåtöljer 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Gungstol, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
409
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
410
Kista allmoge, 1700-tal
Slutpris50 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris100 SEK
Fåtöljer 2 stycken, 1930-1940 tal
Slutpris900 SEK
412
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
413
Barnvagn sekelskiftet
Slutpris175 SEK
414
Vagga 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
408
Stol s.k munkstol
Slutpris50 SEK
415
Juniorstol IKEA "Agam"
Slutpris100 SEK
416
Barnstol 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
418
Barnstol 1900-tal
Slutpris50 SEK
419
Cykel Peugeot Hardtail 26"
Slutpris850 SEK
420
Dammsugare Dyson City DC 26 Multi Floor
Slutpris650 SEK
421
Flätad korg
SlutprisInga bud
422
Gräsklippare Klippo Quattro 40
Slutpris450 SEK
423
Stolar 1 par, 1800-tal
Slutpris50 SEK
417
Barnstol 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
424
Sot-set
Slutpris125 SEK
425
Smörkärna allmoge, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
426
Golvlampa teak/mässing, märkt Ö.A, 1950-1960 tal
Slutpris150 SEK
427
Golvlampa 1930-1940 tal
Slutpris100 SEK
428
Golvlampa 1980-1990 tal
SlutprisInga bud
429
Golvlampa 1960-1970 tal
Slutpris150 SEK
431
Tvättmaskin Beko
Slutpris50 SEK
432
Gasolskåp
SlutprisInga bud
433
Lisa Larson figuriner, 3 stycken
Slutpris900 SEK
434
Dalahäst 1900-tal
Slutpris75 SEK
435
Skeppshult rånjärn
Slutpris200 SEK
436
Margareta Hennix Gustavsberg "Flaggjunkare" potta, flintgods
Slutpris100 SEK
430
Tvättmaskin Cylinda
Slutpris700 SEK
437
Ljusplåtar mässing, 1 par, 1900-tal
Slutpris50 SEK