Trädgårdsstolar/klappstolar, 4 stycken
Slutpris350 SEK
Syskrin rotting, 1940-tal
Syskrin rotting, 1940-tal
Slutpris125 SEK
Sängbord 1 par, IKEA "Aspelund"
Slutpris275 SEK
Stolar, 3 stycken
Stolar, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Stolar 1 par, allmoge 1800-tal
Slutpris75 SEK
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slutpris450 SEK
Soffa betsad furu
Soffa betsad furu
Slutpris50 SEK
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Slutpris350 SEK
Birger Ohlsson teckning/krita, signerad
Slutpris50 SEK
Anders Wahlmark teckning, signerad 1978
Slutpris50 SEK
Takkrona rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Takplafond 1970-1980 tal
Takplafond 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Tomte 1800-1900 tal + tomte på gris, med ljushållare
SlutprisInga bud
Silverbägare med gravyr
Silverbägare med gravyr
Slutpris225 SEK
Figurin porslin, Japan
Figurin porslin, Japan
Slutpris50 SEK
Stig Lindberg Gustavsberg "Grazia" hänkelvas
Slutpris125 SEK
Skäktkniv Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris3 600 SEK
Abo Danmark bordslampa, mässing
Slutpris50 SEK
Plättlagg Husqvarna no: 2
Plättlagg Husqvarna no: 2
Slutpris275 SEK
Ewa Jarenskog Jie, troll 3 stycken
SlutprisInga bud
Stativ mässing
Stativ mässing
Slutpris225 SEK
Tavlor-tryck "Rover" & "Bunny" sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Mortel trä, allmoge 1800-tal
Mortel trä, allmoge 1800-tal
Slutpris100 SEK
Järngryta Kockum, 3L
Järngryta Kockum, 3L
Slutpris75 SEK
Ljusstake smide, 1900-tal
Ljusstake smide, 1900-tal
SlutprisInga bud
Figuriner porslin, 2 stycken
Figuriner porslin, 2 stycken
SlutprisInga bud
Gryta "Gunda" 10L
Gryta "Gunda" 10L
Slutpris50 SEK
Kockum emalj hämtare
Kockum emalj hämtare
Slutpris75 SEK
Plåtburk Gevalia-rosteriet, Gefle
Slutpris175 SEK
Vas nysilver, Jugend, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Bror-Eric teckningar, 2 stycken, signerade
Slutpris400 SEK
Bordslampor-fönsterlampor 1 par, GBW, 1970-1980 tal
Slutpris200 SEK
Göran Strandow litografi "Flink i Söderhamnsån" signerad
Slutpris150 SEK
Jan Bergström teckning, signerad
SlutprisInga bud
Olle Olsson Hagalund tryck
Olle Olsson Hagalund tryck
SlutprisInga bud
Brita Weglin litografi "Solitude" signerad 1985
Slutpris800 SEK
Slutpris50 SEK
Vaser porslin 1 par, Jugend, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Ytterfoder jugend, 1900-tal
81
Ytterfoder jugend, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Henning Landor olja på duk, signerad
88
Slutpris200 SEK
N. Hilding olja på pannå "Stilleben" signerad -45
Slutpris50 SEK
Olja på duk, signerad Gröndal -38
SlutprisInga bud
Olja på duk, signerad V. Horden
Slutpris125 SEK
Tomtar "Bollnäs tomten" 2 stycken
92
Slutpris150 SEK
Gefle terrin
94
Gefle terrin
Slutpris50 SEK
Silverskedar, 12 stycken
Silverskedar, 12 stycken
Slutpris950 SEK
Hackefors efterrättstallrikar, 6 stycken + fat, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Rörstrand "Lola" 9 delar, flintgods
Slutpris50 SEK