Blockhållare nysilver, Jugend-stil
Slutpris100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sparbanken" signerad
Slutpris5 400 SEK
Rörstrand "Anna" mattallrikar, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Bohemia kristallglas, 12 stycken
Slutpris200 SEK
Jubileumstallrikar Broberg, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Kassaskrin plåt + skrin
Kassaskrin plåt + skrin
Slutpris50 SEK
Burkar retro, 5 stycken, 1970-tal
Slutpris175 SEK
Fotglas, 6 stycken + karaff
Fotglas, 6 stycken + karaff
Slutpris600 SEK
Ljusstakar metall 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Remmare, 11 stycken
Remmare, 11 stycken
Slutpris350 SEK
Ljusstakar metall, 2 par
Ljusstakar metall, 2 par
Slutpris100 SEK
Figuriner porslin "Hästar" Tyskland, 5 stycken
Slutpris100 SEK
Figuriner "Hästar" 5 stycken + hund
Slutpris225 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Prästkragarna" signerad
Slutpris1 500 SEK
Gefle "Röd Rubin" 2 delar
Gefle "Röd Rubin" 2 delar
Slutpris175 SEK
Ljusstakar nysilver 1 par, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Parti märken, med mera
Parti märken, med mera
Slutpris100 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Olle Wiklund träskulptur, signerad OW 95
Slutpris100 SEK
Servisdelar, 8 delar
Servisdelar, 8 delar
SlutprisInga bud
TV Panasonic 42"
TV Panasonic 42"
Slutpris150 SEK
Diverse kryddservisdelar, import
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "På Fäboden" provtryck, signerad
Slutpris3 800 SEK
Serveringsbricka metall
Serveringsbricka metall
Slutpris75 SEK
Karlskrona matservis, 53 delar
Slutpris175 SEK
Diverse Afrikanska konstföremål, 7 delar
Slutpris50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Säl" signerad Lisa L Sweden
Slutpris450 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Älg" signerad Lisa L Sweden
Slutpris700 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Isbjörn" signerad Lisa L Sweden
Slutpris650 SEK
Slutpris175 SEK
Ljuskrona smide
Ljuskrona smide
Slutpris50 SEK
Fågelstuga
Fågelstuga
Slutpris450 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Gumma med ko" signerad
Slutpris6 200 SEK
Lie med träskaft
Lie med träskaft
SlutprisInga bud
Garnvinda 1800-1900 tal
Garnvinda 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Rullator Dolomite Opal 200, inomhus
Slutpris300 SEK
Cykel Kayoba Trance, 24"
Cykel Kayoba Trance, 24"
Slutpris850 SEK
Görand Strandow akvarell, signerad 1996
Slutpris125 SEK
Sängvärmare koppar, 1800-tal
Sängvärmare koppar, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Handspegel tenn, Swedish Grace, 1920-1930 tal
Slutpris350 SEK
Bordslampor-fönsterlampor, 2 stycken
Slutpris500 SEK
Dammsugare Volta Beetle, 1200W
Slutpris275 SEK
Golvlampa "Hansson" Jysk, modern
Slutpris50 SEK
DAO Spanien "Flicka med fågel"
Slutpris100 SEK
Figuriner träsnidade, 3 stycken
Slutpris750 SEK
Pärlhalsband + Halskedja sterlingsilver 925
Slutpris100 SEK
Bordslampa-fönsterlampa Albastros Herna, Spanien
Slutpris50 SEK
Rullator Lyfco, inomhus
Rullator Lyfco, inomhus
Slutpris700 SEK