23 Kistbord allmoge, 1800-tal

8832a_8dc6f3c0af41f7c_med.jpeg
  • 8832a_8dc6f3c0af41f7c_sm.jpeg
  • 8832b_8dc6f3c0cd8706c_sm.jpeg
  • 8832c_8dc6f3c0e802441_sm.jpeg
  • 8832d_8dc6f3c0fc5ece7_sm.jpeg
  • 8832e_8dc6f3c11a8fc3b_sm.jpeg
  • 8832f_8dc6f3c1353e4e0_sm.jpeg
  • 8832g_8dc6f3c14d87122_sm.jpeg
  • 8832h_8dc6f3c166696c8_sm.jpeg

Målning original. Dörr med räfflor. Saknar bakstycke.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 67 cm, B 80 cm, D 50 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK