Sålda föremål

  • 3e76540c-9606-4e4b-9ec6-e9db01ac081f_1-1.jpg?auto=compress,format&rect=0,213,939,1001&w=938&h=1000

    Trähäst.

    Klubbat pris 122 000 sek

  • cb27431e-d653-4138-b3dc-916d9141527e_2-1.jpg?auto=compress,format&rect=138,0,750,800&w=938&h=1000

    Golvlampa Josef Frank, Svenskt Tenn.

    Klubbat pris 9 000 sek

  • 8c625135-4c7e-4806-a9bc-3a6a9214db2b_3-1.jpg?auto=compress,format&rect=648,0,2281,2432&w=938&h=1000

    Rörstrand "Grön Anna" servis, 40 delar.

    Klubbat pris 4 200 sek

  • 005f0879-6bfe-418f-8282-4f0ebc454618_4-1.jpg?auto=compress,format&rect=225,0,750,800&w=938&h=1000

    Mårten Andersson Olja på duk "Lustiga Huset".

    Klubbat pris 124 000 sek

  • a3526841-fc99-45c7-8fb9-1a5f37944ba5_5.jpg?auto=compress,format&rect=751,0,2281,2432&w=938&h=1000

    Lisa Larson Gustavsberg "Lotta" ur serien "Larsons ungar".

    Klubbat pris 1 700 sek

  • 5c2c3cb4-1f8c-4559-9d33-65aa6176cebd_8.jpg?auto=compress,format&rect=225,0,750,800&w=938&h=1000

    Matta ull, tillsriven Maria Lomnicka-Bujakowa.

    Klubbat pris 4 600 sek

  • ef7d3293-de2e-4765-bbd7-83ce52b666ab_6.jpg?auto=compress,format&rect=80,0,1040,800&w=1300&h=1000

    Plåtleksaker 2 stycken, 1940-1950 tal.

    Klubbat pris 7 600 sek

  • 21d91048-b9b3-4dbd-91d4-5d6239fa6cd2_7.jpg?auto=compress,format&rect=66,0,1040,800&w=1300&h=1000

    Mårten Andersson färglitografi "Siesta" (Bonde på Ibiza).

    Klubbat pris 3 800 sek