Mona Huss Wallin färglitografi, signerad -80
Slutpris125 SEK
Svagdricksflaska, Eriksbergs Bryggeri
Slutpris50 SEK
Johan Wiklund trärelief "Trollens vårstädning" signerad 1981
149
Slutpris400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kaffedrickarna" provtryck, signerad
150
Slutpris3 200 SEK
Per Ljusberg batiktavla, signerad
Slutpris1 800 SEK
Böcker "Rovdjur" & "Fåglar och fågelliv i Europa"
Slutpris125 SEK
Böcker, 4 stycken
Böcker, 4 stycken
SlutprisInga bud
Ljusstakar mässing & malm, 4 stycken
Slutpris200 SEK
Årsur, Kakfat "Rose" Christineholm & ljuslykta W. Germany
Slutpris50 SEK
Parti trasmattor
Parti trasmattor
Slutpris75 SEK
Bok "Barbro" med autograf
Bok "Barbro" med autograf
Slutpris175 SEK
Taklampa Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Vid Havet" signerad
Slutpris1 900 SEK
Kruka mässing + formar mässing K. Mossberg Söderbärke, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Spegel 1920-1930 tal
Spegel 1920-1930 tal
Slutpris150 SEK
Spegel med belysning
Spegel med belysning
SlutprisInga bud
Matta Willton
Matta Willton
Slutpris75 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1941
Slutpris400 SEK
Taklampa IKEA
Taklampa IKEA
Slutpris400 SEK
Bror-Eric teckning, signerad 1977
Slutpris450 SEK
Spegel 1960-1970 tal
Spegel 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1948
Slutpris450 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad
Slutpris2 000 SEK
Bobiner, 3 stycken
Bobiner, 3 stycken
Slutpris225 SEK
Glas, 14 stycken
Glas, 14 stycken
SlutprisInga bud
Keramiktavlor Astrid Lindgrens värld, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Gipsfiguriner "Hästar" 2 stycken
Slutpris50 SEK
M. Nyman väggrelief, keramik
M. Nyman väggrelief, keramik
Slutpris125 SEK
Per Larsson "Tecknar-Lasse" akvarell, signerad -97
Slutpris400 SEK
Träföremål, 4 stycken, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris125 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Teklas Hus" signerad
Slutpris16 000 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Karta över Skåne, Blekinge, Halland
Slutpris125 SEK
Oskar Bergman färglitografi, signerad
Slutpris350 SEK
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Slutpris2 600 SEK
Olja på pannå, okänd konstnär
Olja på pannå, okänd konstnär
Slutpris200 SEK
Böcker Hans Lidman, 7 stycken
Böcker Hans Lidman, 7 stycken
Slutpris450 SEK
Fotglas, 7 stycken
Fotglas, 7 stycken
SlutprisInga bud
GAB Gense Denmark, rostfritt fat
Slutpris50 SEK
Arne Isacsson akvarell, signerad baksida 1962
Slutpris500 SEK
Orrefors skål, signerad SP + Tauno Wirkkala Humppila "Revontulet" skål
Slutpris75 SEK
Frans W. Odelmark akvarell, signerad
Slutpris75 SEK
Fotglas, 10 stycken + karaff
Fotglas, 10 stycken + karaff
Slutpris75 SEK
Bohemia kristall, fotglas 12 stycken
Slutpris175 SEK
Remmare, 6 stycken
Remmare, 6 stycken
Slutpris200 SEK
Fotglas, 12 stycken
Fotglas, 12 stycken
Slutpris300 SEK