27 Byrå teak, 1950-1960 tal

8839a_8dc6f409c1b2925_med.jpeg
  • 8839a_8dc6f409c1b2925_sm.jpeg
  • 8839b_8dc6f409dd87e03_sm.jpeg
  • 8839c_8dc6f409f66112f_sm.jpeg
  • 8839d_8dc6f40a1065fd8_sm.jpeg
  • 8839e_8dc6f40a2eb08c2_sm.jpeg

4 lådor. Infällda handtag.

  • Skick:Bruksslitage. Fläckar. Vissa fanerskador.
  • Storlek:H 85 cm, B 82 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK