8 Byrå s.k Haupt-kopia, Gustaviansk stil, 1900-tal

9055a_8dc74dac76baa59_med.jpeg
  • 9055a_8dc74dac76baa59_sm.jpeg
  • 9055b_8dc74dac93d72f8_sm.jpeg
  • 9055c_8dc74dacac48688_sm.jpeg
  • 9055d_8dc74dacc5a51cf_sm.jpeg
  • 9055e_8dc74dace645c52_sm.jpeg
  • 9055f_8dc74dad01c87ef_sm.jpeg
  • 9055g_8dc74dad24f760f_sm.jpeg
  • 9055h_8dc74dad468092f_sm.jpeg
  • 9055i_8dc74dad678224e_sm.jpeg
  • 9055j_8dc74dad87e9a28_sm.jpeg
  • 9055k_8dc74dada678feb_sm.jpeg
  • 9055l_8dc74dadc46ab09_sm.jpeg

Utfällbar dörr med intarsia, bakomliggande 2st lådor. Stenskiva. Beslag original. Nyckel finns.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 77 cm, B 90 cm, D 47 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK