Soffbord teak/björk, Bröderna Miller AB Bankeryd, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris5 200 SEK
Ljusstake & brevhållare mässing, 1800-1900 tal
Slutpris300 SEK
Orrefors ljuslykta, Kosta skål, med mera
SlutprisInga bud
Bestick rostfritt, Anders Petter, 15 delar
Slutpris175 SEK
Slutpris1 500 SEK
Birgitta Liljebladh färglitografi, signerad -53
Slutpris50 SEK
Radio Mark HFC-2000
Radio Mark HFC-2000
Slutpris50 SEK
Rörstrand "Grön Anna" mattallrikar, 2 stycken
Slutpris275 SEK
Handväskor, 2 stycken + portmonnäer, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Taklampa 1940-1950 tal
Taklampa 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
Elsie Tapper akvarell "Pensee" signerad EeT
Slutpris300 SEK
TV Panasonic 32"
TV Panasonic 32"
Slutpris75 SEK
Smörkärna furu, 1900-tal
Smörkärna furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Taklampa Tiffany-Stil, Cottex
Taklampa Tiffany-Stil, Cottex
Slutpris225 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Torget i Castellabate" signerad
Slutpris1 600 SEK
Golvlampa 1930-1940 tal
Golvlampa 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Gunnar Brusewitz färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Slutpris50 SEK
Keramik, 4 delar
Keramik, 4 delar
SlutprisInga bud
Birger Ohlsson teckning/krita, signerad
SlutprisInga bud
Stolar 3 stycken, allmoge 1800-tal
SlutprisInga bud
Stolar 3 stycken, Leksands-modell, allmoge 1800-tal
Slutpris150 SEK
Vägghylla
Vägghylla
Slutpris550 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris450 SEK
Matgrupp Jugend-stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Ewald Dahlskog Bo Fajans keramik, vas
Slutpris1 100 SEK
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Bord allmoge, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Karta över Hudiksvall, skala 1:100 000
Slutpris400 SEK
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Sekretärskåp 1800-1900 tal
Sekretärskåp 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Hörnskåp allmoge, 1700-tal
Hörnskåp allmoge, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Fickur-mormorsur silver
Fickur-mormorsur silver
Slutpris225 SEK
Fickur Doxa
Fickur Doxa
Slutpris150 SEK
Guldring 18k
Guldring 18k
Slutpris850 SEK
Grindar trä, 1 par
Grindar trä, 1 par
Slutpris2 200 SEK
Parti bijouterier
Parti bijouterier
Slutpris75 SEK
Armband silver + ring sterlingsilver
Slutpris850 SEK
Halskedja med smycke, vitguld 18k
Slutpris1 600 SEK
Kulspel
Kulspel
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1943
Slutpris700 SEK
Vitrinskåp 1970-1980 tal
Vitrinskåp 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Cylinda frysskåp EF 117
Cylinda frysskåp EF 117
Slutpris1 100 SEK
TV Philips 32"
TV Philips 32"
SlutprisInga bud
Högtalare 1 par, Fisher F3/3000 T, 150W
Slutpris125 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris100 SEK