Fisher kassettdäck + receiver
Fisher kassettdäck + receiver
Slutpris250 SEK
Trälådor med text, 2 stycken
Trälådor med text, 2 stycken
Slutpris275 SEK
Räknemaskin Original-Odhner Göteborg
Slutpris50 SEK
Jakttroféer renhorn, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Britt-Marie Jern olja på duk, signerad Jern-Axel -53
Slutpris75 SEK
Tapio Wirkkala Iittala "Gaissa" grogglas, 6 stycken
Slutpris350 SEK
Fotglas, 11 stycken
Fotglas, 11 stycken
Slutpris75 SEK
Rolf Berg ölglas, 5 stycken
Rolf Berg ölglas, 5 stycken
Slutpris125 SEK
Fotglas, 10 stycken
Fotglas, 10 stycken
SlutprisInga bud
Glas, 8 delar
Glas, 8 delar
SlutprisInga bud
Tapio Wirkkala Iittala "Paadar" skål, signerad 3440
Slutpris50 SEK
Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, skål & vas
Slutpris350 SEK
Kökssoffa 1800-1900 tal
Kökssoffa 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Slutpris50 SEK
Kosta karaff no: 1432/S71 + karaff kristall
SlutprisInga bud
Stormlykta Radius no: 21
Stormlykta Radius no: 21
Slutpris7 600 SEK
Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, vas konstglas, signerad
Slutpris250 SEK
Timo Sarpaneva Iittala "Kippis" glas, 6 stycken
Slutpris100 SEK
Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, pokalglas, signerad
361
Slutpris175 SEK
Anna Ehrner martiniglas/cocktailglas, 1 par
Slutpris50 SEK
Hummel figurin
Hummel figurin
Slutpris175 SEK
Arabia "Mumin" muggar, 4 stycken
Slutpris1 200 SEK
Märklin lok 3030
Märklin lok 3030
Slutpris600 SEK
Samlarbil Volkswagen Export Sedan, Special Edition, 1:18
367
Slutpris400 SEK
Parti wobblers + fiskerulle Fly Top FT 4000
Slutpris600 SEK
Armbandsklocka Omega Seamaster
Slutpris1 900 SEK
Möbelgrupp Chippendale-stil, 1900-tal
Slutpris850 SEK
Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Slutpris75 SEK
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Vitrinskåp Louis XVI-stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris175 SEK
Hörnskåp Gustaviansk stil, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Sideboard med hyllor, teak, 1950-1960 tal
Slutpris900 SEK
Fickur-savonett Atlantic Precision
Slutpris150 SEK
Linneskåp 1940-1950 tal
Linneskåp 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
Sekretär rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Sekretär med rullklaff, 1940-1950 tal
SlutprisInga bud
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Picasso litografi, daterad 28.12.61
Slutpris1 100 SEK
Skåp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1980-1990 tal
Sidobord 1980-1990 tal
Slutpris75 SEK
Ytterfoder, 3 stycken, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Bord Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Bord 1800-1900 tal
Bord 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK