Klockskåp allmoge, 1800-tal
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris4 200 SEK
Mårten Andersson färglitografi "De älskade i Moneglia" signerad
Slutpris7 000 SEK
Moped Crescent typ 92 1209, årsmodell 1975
Slutpris7 000 SEK
Anna-Lisa Thomson Uppsala Ekeby, vas
Slutpris250 SEK
Skäktkniv Norrala Hälsingland, Allmoge, daterad 1847
Slutpris1 300 SEK
Stolar-drakstolar 1 par, fornnordisk stil, 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Gunvor Olin-Grönqvist Arabia "Kosmos" teservis, 22 delar
Slutpris800 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris125 SEK
Kandelabrar mässing/alabaster, 1 par, 1900-tal
Slutpris2 000 SEK
Tidningsställ rotting, 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Carl Malmsten "Bergshamra" soffa
Slutpris1 800 SEK
Pall furu "Ringo" IKEA
Pall furu "Ringo" IKEA
Slutpris100 SEK
Skåp med dörr
Skåp med dörr
Slutpris75 SEK
Kontorsstol
Kontorsstol
SlutprisInga bud
Karl Tirén olja på pannå, signerad 1921
Slutpris1 000 SEK
Serveringsvagn rotting, 1940-1950 tal
Slutpris450 SEK
Stolar "Åkerblom stolen" 1 par, 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Trågsoffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Rakspegel 1800-1900 tal
Rakspegel 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Stolar rotting, 1 par
Stolar rotting, 1 par
Slutpris450 SEK
Bord 1950-1960 tal
Bord 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Crosstrainer Extremefit
Crosstrainer Extremefit
Slutpris400 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Snedklaff 1800-tal
Snedklaff 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Fåtöljer skinn "Interface" club-modell, 1 par
Slutpris800 SEK
Skrivbord Bertil Fridhagen, Bodafors
Slutpris850 SEK
Stolar björk, Empire, 6 stycken
Slutpris225 SEK
Kassaskåp Hadak, brandklass 90 P
Slutpris450 SEK
Stol Bertil Fridhagen, Bodafors
Slutpris50 SEK
Skrivbord 1900-tal + Pall sekelskiftet
Slutpris300 SEK
Fåtölj IKEA, modern
Fåtölj IKEA, modern
Slutpris250 SEK
Soffa skinn, Club-modell, 1970-1980 tal
Slutpris700 SEK
Kolsyrepistol, Gamo PT-85 Blowback semi-automatic Co2 air pistol
Slutpris1 200 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Slutpris500 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris1 100 SEK
Sidobord med klaffar, 1980-1990 tal
Slutpris50 SEK
Pall 1900-tal
Pall 1900-tal
Slutpris125 SEK
Byrå 4 lådor, sekelskiftet
Byrå 4 lådor, sekelskiftet
Slutpris125 SEK
Spark 1900-tal
Spark 1900-tal
Slutpris100 SEK
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Stol 1940-1950 tal
Stol 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Sportbåt "Striker" mahogny, Karl-Ola Englund
Slutpris79 000 SEK
Skrivbord/spelbord 1900-tal
Skrivbord/spelbord 1900-tal
Slutpris200 SEK
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Slutpris300 SEK
Vitrinskåp modernt
Vitrinskåp modernt
Slutpris175 SEK
Markis el
Markis el
Slutpris2 800 SEK
Matgrupp IKEA
Matgrupp IKEA
Slutpris250 SEK
Solstolar, 1 par
Solstolar, 1 par
Slutpris300 SEK