32 Soffa skinn, Club-modell, 1970-1980 tal

9527a_8dc853d11fa5412_med.jpeg
  • 9527a_8dc853d11fa5412_sm.jpeg
  • 9527b_8dc853d138ee26d_sm.jpeg
  • 9527c_8dc853d1541f4fb_sm.jpeg
  • 9527d_8dc853d16b6f6fe_sm.jpeg
  • 9527e_8dc853d18356ea8_sm.jpeg

Fast sittdyna. Lösa sidoplymåer.

  • Skick:Bruksslitage. Repor i skinn.
  • Storlek:Sitthöjd 44 cm, rygghöjd 75 cm, L 150 cm, D 80 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK