31 Skrivbord 1900-tal + Pall sekelskiftet

9526a_8dc853c9c7a8098_med.jpeg
  • 9526a_8dc853c9c7a8098_sm.jpeg
  • 9526b_8dc853c9e211b6d_sm.jpeg
  • 9526c_8dc853c9ff7d31e_sm.jpeg
  • 9526d_8dc853ca1ed1a08_sm.jpeg
  • 9526e_8dc853ca3895bd8_sm.jpeg
  • 9526f_8dc853ca501b318_sm.jpeg
  • 9526g_8dc853ca6802728_sm.jpeg
  • 9526h_8dc853ca7f7ee32_sm.jpeg

Skrivbord med 2 lådor. Svarvade ben. H 76 cm, B 88 cm, D 48 cm.

Pall med svarvade ben. Fast stoppad sits. senare renoverad & bemålad. Sitthöjd 47 cm, B 41 cm, D 41 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Skrivbords skiva med fläckar.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK