Bord modernt
Bord modernt
SlutprisInga bud
Tamburmajor
Tamburmajor
Slutpris225 SEK
Möbelgrupp, 3 delar
Möbelgrupp, 3 delar
Slutpris175 SEK
Taburett Barock-stil, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Balkonggrupp modern
Balkonggrupp modern
Slutpris500 SEK
Skänk modern
Skänk modern
Slutpris1 100 SEK
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp modern
Vitrinskåp modern
Slutpris125 SEK
Skänk modern
Skänk modern
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skåp ek, Renässans-stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris700 SEK
Sidobord ek "Äpplet" 1930-1940 tal
Slutpris1 600 SEK
Gungstol 1960-1970 tal
Gungstol 1960-1970 tal
SlutprisInga bud
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Slutpris125 SEK
Trädgårdsstolar 2 stycken, 1940-1950 tal
Slutpris300 SEK
Hyvelbänk 1900-tal
Hyvelbänk 1900-tal
Slutpris400 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris350 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Sängbord 1900-tal
Sängbord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Fåtöljer 1 par, 1970-1980 tal
Fåtöljer 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Rullator aluminum
Rullator aluminum
Slutpris400 SEK
Skafferiskåp 1930-1940 tal
Skafferiskåp 1930-1940 tal
Slutpris2 200 SEK
Spegel G & T, 1940-1950 tal
Spegel G & T, 1940-1950 tal
Slutpris450 SEK
Förvaringskorgar, 4 stycken, i metallstomme
Slutpris250 SEK
Bord 1970-1980 tal
Bord 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Slutpris450 SEK
Marian Grabinski IKEA, Hallmöbel/bänk
Slutpris225 SEK
Slagbord modernt
Slagbord modernt
Slutpris75 SEK
Stol s.k 12-stegsstol, allmoge 1800-tal
Slutpris75 SEK
Bord 1940-1950 tal
Bord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Stolar 1 par "Luterma" Made in Estonia, 1930-1940 tal
Slutpris225 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris275 SEK
Slutpris1 300 SEK
Sidobord 1960-1970 tal
Sidobord 1960-1970 tal
Slutpris75 SEK
Pallar 1 par, 1940-1950 tal
Pallar 1 par, 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Bokskåp/arkivskåp 1900-tal
92
Bokskåp/arkivskåp 1900-tal
Slutpris2 800 SEK
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Slutpris600 SEK
Bord rokoko-stil, 1900-tal
93
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal
94
Slutpris1 200 SEK
Hängskåp 1900-tal
Hängskåp 1900-tal
Slutpris125 SEK
Klädhängare furu
Klädhängare furu
Slutpris100 SEK
Sven Rydén akvarell "Staden" signerad
Slutpris550 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Einar Vianden olja på duk "Sågverk" signerad -71
Slutpris50 SEK
Fritiof Strandberg olja på duk, signerad 1954
Slutpris400 SEK