343
Näverkont
Slutpris225 SEK
Philips köksassistent
Slutpris350 SEK
Ljusstake smide
Slutpris75 SEK
Spånkoffert 1900-tal
Slutpris75 SEK
Tv Philips 49"
Slutpris650 SEK
Parti garner
Slutpris75 SEK
Parti garner
Slutpris75 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Tråg, allmoge 1800-tal + träskopa
Slutpris275 SEK
Spegel 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Trasmattor, 4 stycken
Slutpris150 SEK
Trasmattor, 4 stycken
Slutpris150 SEK
Trasmatta
Slutpris100 SEK
Trasmattor, 4 stycken
Slutpris200 SEK
Taklampa 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Taklampa 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Taklampa 1960-1970 tal
Slutpris125 SEK
Spegel ek, 1960-tal
Slutpris125 SEK
Tamburmajor mässing, 1970-1980 tal
Slutpris1 600 SEK
361
Barglob litograferad, modern
Slutpris1 300 SEK
Byrå 3 lådor, modern
Slutpris200 SEK
Bänk rokoko-stil, modern
Slutpris400 SEK
Sängbord 1 par, modern
Slutpris225 SEK
367
Soffa modern
Slutpris275 SEK
Kandelaber malm, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Kontorsstol/verkstadsstol 1900-tal
Slutpris350 SEK
Stol Grythyttan, 1950-1960 tal
Slutpris350 SEK
Kandelaber metall, modern
Slutpris75 SEK
Golvkandelaber, modern
Slutpris275 SEK
Schackspel "Kasparov"
Slutpris750 SEK
Spegel modern
Slutpris50 SEK
Soffa modern
Slutpris275 SEK
Spegel modern
Slutpris200 SEK
Spegel modern
Slutpris50 SEK
Kobratelefon LM Ericsson, 1900-talets mitt
Slutpris75 SEK
Trädgårdsbord 1950-1960 tal
Slutpris350 SEK
Slutpris75 SEK
Bordsur 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Träknosa 1900-tal
Slutpris75 SEK
Öltunna med ställning, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Slutpris275 SEK
Svagdricksflaskor i träfodral, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Damejeanne i träfodral
Slutpris200 SEK
Svagdricksflaskor i träfodral, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Revitive cirkulationstränare
Slutpris350 SEK
Värjor 1 par, souvenir, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Tomte tyg
Slutpris50 SEK
Margareta Eriksson väggbonad "Fågelträdet" AB Borås Jacquard
Slutpris75 SEK