19 Stolar "Åkerblom stolen" 1 par, 1900-talets mitt

9514a_8dc83d82b4e0cd1_med.jpeg
  • 9514a_8dc83d82b4e0cd1_sm.jpeg
  • 9514b_8dc83d82d4860fe_sm.jpeg
  • 9514c_8dc83d82f75f0be_sm.jpeg
  • 9514d_8dc83d83122e5fa_sm.jpeg
  • 9514e_8dc83d8332bb105_sm.jpeg
  • 9514f_8dc83d834fdf567_sm.jpeg
  • 9514g_8dc83d836c8f32b_sm.jpeg
  • 9514h_8dc83d8392d853b_sm.jpeg

Stomme björk. Rygg & sits formpressad teakfaner. Brickmärkta.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Sitthöjd 41 cm, rygghöjd 81 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK