4 Kandelabrar mässing/alabaster, 1 par, 1900-tal

10094a_8dc9119e3729463_med.jpeg
  • 10094a_8dc9119e3729463_sm.jpeg
  • 10094b_8dc9119e5614a57_sm.jpeg
  • 10094c_8dc9119e71889f1_sm.jpeg
  • 10094d_8dc9119e8dc6de8_sm.jpeg
  • 10094e_8dc9119ea755d93_sm.jpeg
  • 10094f_8dc9119ec086688_sm.jpeg
  • 10094g_8dc9119edc6ac5e_sm.jpeg
  • 10094h_8dc9119ef89403a_sm.jpeg
  • 10094i_8dc9119f1470822_sm.jpeg
  • 10094j_8dc9119f304d50c_sm.jpeg

5st ljushållare.

  • Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
  • Storlek:H 43 cm, Diameter 30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK