273 Sekretärskåp 1800-1900 tal

8946a_8dc741efcc947a2_med.jpeg
  • 8946a_8dc741efcc947a2_sm.jpeg
  • 8946b_8dc741efeea4b42_sm.jpeg
  • 8946c_8dc741f011b5c9e_sm.jpeg
  • 8946d_8dc741f02fc8dea_sm.jpeg
  • 8946e_8dc741f054ed6e8_sm.jpeg
  • 8946f_8dc741f07bf9928_sm.jpeg
  • 8946g_8dc741f0975da06_sm.jpeg
  • 8946h_8dc741f0b176b54_sm.jpeg
  • 8946i_8dc741f0ce30280_sm.jpeg
  • 8946j_8dc741f0e922571_sm.jpeg
  • 8946k_8dc741f102a77a0_sm.jpeg
  • 8946l_8dc741f119ee7c5_sm.jpeg
  • 8946m_8dc741f1369788d_sm.jpeg
  • 8946n_8dc741f1518a592_sm.jpeg

Ej delbart.

Överdel med speglar, går att montera bort. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Skrivdel med 7 lådor & klaff. Nedtill 3 lådor, beslag original.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage. Repor.
  • Storlek:H 220 cm, H utan spegel 180 cm, B 95 cm, D 40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK