Folke Almlöf träskulptur, 1978
Slutpris225 SEK
Huger Sputnik väderstation, 1960-tal
Slutpris175 SEK
Dalahäst 1900-tal
Slutpris400 SEK
Halvmånebord 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Slutpris50 SEK
Slutpris550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Ekskåp 1900-tal
Slutpris800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Sekretär 1900-tal
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal
Slutpris350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal
Slutpris5 600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall
Slutpris125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Korgstol 1900-tal
Slutpris225 SEK
Matta IKEA
Slutpris50 SEK
Slutpris2 200 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal
Slutpris450 SEK
Soffkrön sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Brio "Kinaspelet"
Slutpris200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Slutpris125 SEK
Bordslampa E.B, 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Stol 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Bordslampa 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Bordslampa mässing, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Puderstol sekelskiftet
Slutpris225 SEK
Laggkärl med pip, allmoge 1800-tal
Slutpris350 SEK
Stop 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Lyktor, 2 stycken
SlutprisInga bud
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris3 400 SEK
Kaffekvarn plåt, 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
Kopparpanna & trattar 3 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris100 SEK
Bo Fajans Gefle "Termo" kanna
SlutprisInga bud
Parti diverse kuriosa, keramik & porslin
Slutpris125 SEK
Parti DVD-filmer
Slutpris50 SEK
Ljusstakar 2 stycken, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Första hjälpen väska AWAK
Slutpris150 SEK