251 Ståndskåp 1800-1900 tal

1573a_8dbb51d6f70c268_med.jpeg
  • 1573a_8dbb51d6f70c268_sm.jpeg
  • 1573b_8dbb51d6ff9cf10_sm.jpeg
  • 1573c_8dbb51d7068f23d_sm.jpeg
  • 1573d_8dbb51d70e04340_sm.jpeg
  • 1573e_8dbb51d7159550e_sm.jpeg
  • 1573f_8dbb51d71f1fdcc_sm.jpeg
  • 1573g_8dbb51d72766ee4_sm.jpeg
  • 1573h_8dbb51d73056d3e_sm.jpeg
  • 1573i_8dbb51d739954be_sm.jpeg
  • 1573j_8dbb51d74046383_sm.jpeg
  • 1573k_8dbb51d74816f0d_sm.jpeg
  • 1573l_8dbb51d74fde2cc_sm.jpeg

Dörrpar med invändigt hyllplan, knoppklädeshållare. Lås & nyckel finns. Senare bemålad. Färgbortfall & slitage. Mindre skador i krön. H 215 cm, B 150 cm, D 45 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK