342
Slaglåspistoler, 3 stycken
Slutpris2 400 SEK
Alf Olsson litografi "Vid havet" signerad -80
Slutpris50 SEK
Lim Johan tryck
Slutpris850 SEK
Carl-Harry Stålhane Rörstrand "Tuva" 14 delar
Slutpris300 SEK
Göran Strandow färglitografi "Flink i Söderhamnsån" signerad
Slutpris75 SEK
Olle Ericson olja på pannå, signerad -51
Slutpris100 SEK
Lasse Åberg affisch "Cat & Mouse"
Slutpris150 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1915
Slutpris700 SEK
Stolar Edsbyverken, 1 par
Slutpris500 SEK
Stolar 1 par, sekelskiftet
SlutprisInga bud
361
Orrefors bordslampa
Slutpris350 SEK
Kagge 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Pall betsad furu, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Akvarell julmotiv-tomtar, osignerad
Slutpris850 SEK
Ulf Törneman väggdekoration emalj, signerad -70
Slutpris1 100 SEK
Lådhurts 1900-tal
Slutpris950 SEK
Leif Formgren handkolorerad serigrafi "Ockelbo" signerad -85
Slutpris175 SEK
Pär Ljusberg batiktavla "Furudahls bruk"
Slutpris1 600 SEK
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Karta-tryck Nordlandia
Slutpris650 SEK
Brödspade 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Matta Jotex
Slutpris350 SEK
367
Stokke kontorsstol
Slutpris700 SEK
Matta Balmy
Slutpris350 SEK
Matta polyester
Slutpris50 SEK
Korgar 2 stycken
Slutpris100 SEK
Scandia present, bricka
Slutpris50 SEK
Bord med Perstorpsskiva
Slutpris50 SEK
Takbelysning Halogen, Bauhaus
Slutpris50 SEK
Dammsugare Philips P80
Slutpris100 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris650 SEK
Mandolin 1900-tal
Slutpris200 SEK
Sängbord 1920-1930 tal
Slutpris650 SEK
Fotolampor 2 stycken
Slutpris300 SEK
Bavaria servisdelar, 8 delar
SlutprisInga bud
Slagbord 1900-tal
Slutpris600 SEK
Förstoringsapparat Leitz Wetzlar
SlutprisInga bud
Gödselspridare
Slutpris350 SEK
Rökbord rokoko-stil
Slutpris225 SEK
Skänk sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Hylla metall
Slutpris125 SEK
Högtalare Proson Reality 66, 1 par
Slutpris50 SEK
Pall 1950-tal
Slutpris275 SEK
Svetsutsugsarm Plymovent
Slutpris200 SEK
Strykjärn mässing, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Halssmycken, 2 stycken
Slutpris250 SEK
Pingisbord Monark
Slutpris750 SEK
Lampfot Höganäs stengods
Slutpris450 SEK