273 Kontorsstol 1930-1940 tal

1595a_8dbb51e624ed402_med.jpeg
  • 1595a_8dbb51e624ed402_sm.jpeg
  • 1595b_8dbb51e62ba0cee_sm.jpeg
  • 1595c_8dbb51e6365d19d_sm.jpeg
  • 1595d_8dbb51e63e6214c_sm.jpeg

Böjd ryggbricka. Fyrdelad fot. Åldersrelaterat slitage & repor. Reglerbar sitthöjd, från 45 cm. B 48 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK