Fraktpriserna visas för tillfället inte i objektets beskrivning. För frakt, vänligen begär prisuppgift av oss via mail. Detta kan göras både före och efter auktionens avslut.
983
Parti balkskor, med mera
Slutpris100 SEK
984
Takkrokar Biltema, med mera
Slutpris350 SEK
985
Hilti rondell DCG 125-S
Slutpris350 SEK
987
Makita maskinlådor plast, 4 stycken
SlutprisInga bud
991
Skil handmaskiner, 2 stycken
Slutpris150 SEK
992
Handmaskiner, 2 stycken
Slutpris50 SEK
993
Tillbehör för tryckluftskompressor, 5 delar
Slutpris125 SEK
986
Hilti kapsåg WSC 55
Slutpris550 SEK
994
Carwise mutterdragare 220V
Slutpris175 SEK
995
Do-it premium polermaskin
Slutpris75 SEK
988
Limknektar, 1 par
Slutpris400 SEK
996
Parti diverse klämmor, munstycken
Slutpris50 SEK
997
Rep & kedja
Slutpris125 SEK
998
Parti slippapper
Slutpris125 SEK
999
Parti tvingar
Slutpris150 SEK
1000
Parti spännband
Slutpris75 SEK
1001
Verktygslåda med diverse verktyg
Slutpris125 SEK
1002
Bordsslipmaskin
Slutpris600 SEK
1003
Parti diverse verktyg
Slutpris150 SEK
1004
Gräsklippare Husqvarna Auto walk
Slutpris550 SEK
965
Limknektar 4 stycken
Slutpris1 200 SEK
1005
Skottkärra
Slutpris200 SEK
1006
Yxa signerad E.P
Slutpris50 SEK
1007
Rotoflex
SlutprisInga bud
1008
Smart Line rondell
Slutpris75 SEK
1009
Biltema kompressor med snabbpump
Slutpris75 SEK
1010
Smart Line putsmaskin
SlutprisInga bud
1011
Bosch värmepistol PHG 600 CE
Slutpris50 SEK
989
Limknektar 1 par
Slutpris450 SEK
1013
Bordsslip
Slutpris350 SEK
990
Bordsskruvstäd
Slutpris700 SEK
1014
Verktygssats
Slutpris100 SEK
1015
Gardena slang, Micro-drip-system
Slutpris200 SEK
1016
Borrmaskin med dosfräs
Slutpris125 SEK
1017
Laservattenpass
Slutpris250 SEK
1012
Black & Decker trådlös kompressor
Slutpris175 SEK
833
Karin Pihlquist olja på duk "Ödetorpet"
Slutpris50 SEK
Pardörrar Saloon-modell, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Skål Margrethe bowl, design Lasse Åberg
Slutpris50 SEK