Sony radio med kassettspelare
Slutpris50 SEK
Radio Graetz PAGE netzautomatic
Slutpris50 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Diverselåda s.k fyndlåda
Slutpris125 SEK
Bordslampa Jugend, 1920-1930 tal
Slutpris700 SEK
Parti diverse böcker
Slutpris125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Slutpris550 SEK
Parti diverse böcker
SlutprisInga bud
Böcker Trönö & Söderhamn
Slutpris50 SEK
Kikare Floria 8x40
Slutpris175 SEK
Vägglampa Ståks armaturer AB
Slutpris200 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"
Slutpris150 SEK
Kandelabrar nysilver 1 par, Jugend
Slutpris2 400 SEK
Muurikka rök
Slutpris1 300 SEK
Massagedyna
Slutpris175 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Kopparkittel 1800-tal
Slutpris600 SEK
Juldekoration tomte, porslin
Slutpris125 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Slutpris200 SEK
Träkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris450 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
G. Bardone färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Slutpris50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Slutpris350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Slutpris400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad
SlutprisInga bud
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Slutpris100 SEK
Våningsfat Victoria's design house Skanör
Slutpris200 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Slutpris50 SEK
Börje Mell litografi, signerad
SlutprisInga bud
Van Gogh canvastryck
Slutpris75 SEK
Tage Åsén färglitografi "Komposition Söderhamn" signerad -91
Slutpris225 SEK
Kapselkaffebryggare Nescafé Dolce Gusto
Slutpris100 SEK
Kopparkittel 1800-1900 tal
Slutpris600 SEK
Fiskerulle ABU Ambassadeur no: 6000
Slutpris850 SEK
343
Resegrammofon sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Litografi signerad -84
Slutpris500 SEK
Zorn tryck "Vårt dagliga bröd"
Slutpris50 SEK
Väggbonad efter Hjelt Per Persson, Leksand
Slutpris175 SEK
Koppar mullögon 2 stycken, 1800-tal
Slutpris150 SEK
S. Ekmark olja på pannå, signerad 1957
SlutprisInga bud
Canvastavla Brigitte Bardot
Slutpris50 SEK
Zorn signerat tryck
Slutpris500 SEK