Klädskåp Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Rullator Oscar, utomhus
Rullator Oscar, utomhus
Slutpris550 SEK
Imperialsäng 1800-tal
Imperialsäng 1800-tal
Slutpris50 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Dioramor med glaskupor, 3 stycken, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Skåp med hyllsektion, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Slutpris125 SEK
Säte 1800-1900 tal
Säte 1800-1900 tal
Slutpris750 SEK
Plåtleksak "Roddare" Japan
Plåtleksak "Roddare" Japan
Slutpris250 SEK
Kosta "Party" fat
Kosta "Party" fat
SlutprisInga bud
Ragnar Nyberg etsning "Motiv Frankrike" signerad 1924
Slutpris50 SEK
Stefan Daagarsson bläckmålning "Hoptrassling" signerad 2001
Slutpris50 SEK
Dénes Perger färglitografi "Strandvägen Stockholm" signerad -83
Slutpris50 SEK
Slutpris450 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris2 600 SEK
Carl Anton tryck, signerad
Carl Anton tryck, signerad
Slutpris100 SEK
Carl Anton tryck "Stockholmsmotiv" signerad
Slutpris175 SEK
Sven-Mikael krita, signerad 1994
SlutprisInga bud
Jan Lundqvist färglitografi "Skeppsbron Stockholm" signerad
SlutprisInga bud
Carl Anton färglitografi, signerad
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson tryck
Mårten Andersson tryck
Slutpris800 SEK
Evy Låås färglitografi, signerad -91
Slutpris100 SEK
Tavla med text "(Freeze)"
Tavla med text "(Freeze)"
SlutprisInga bud
Taklampor, 2 stycken
Taklampor, 2 stycken
Slutpris125 SEK
NilsJohan "Hollywood" kaffepanna, rostfri
Slutpris75 SEK
Taklampa teak/mässing, 1950-1960 tal
81
Slutpris400 SEK
Vancasso servisdelar, 16 delar
Slutpris100 SEK
Mynt 1-krona Oscar II, Sveriges konung, år 1906
SlutprisInga bud
Ove Gustafson tryck, signerad
Ove Gustafson tryck, signerad
Slutpris50 SEK
Fickur-savonett Candino "Jägarmotiv"
Slutpris75 SEK
Klocka FMM Mora, no: 1
Klocka FMM Mora, no: 1
Slutpris75 SEK
Barometer "Baromaster"
Barometer "Baromaster"
Slutpris75 SEK
Mortel Kolmården marmor
88
Mortel Kolmården marmor
Slutpris125 SEK
John Bark tryck, signerad
John Bark tryck, signerad
Slutpris50 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd tryck, signerad
Slutpris125 SEK
Dan Jonsson tryck, signerad
Dan Jonsson tryck, signerad
Slutpris50 SEK
Monica Eskedahl tryck, signerad
92
SlutprisInga bud
Stövelknekt metall
Stövelknekt metall
Slutpris450 SEK
Lasse Åberg tryck "Who's Zorro now!" signerad
93
Slutpris350 SEK
Göte Augustsson Ruda, vas
Göte Augustsson Ruda, vas
Slutpris100 SEK
Gustavsberg "Pyro" 3 delar
Gustavsberg "Pyro" 3 delar
Slutpris125 SEK
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Slutpris275 SEK
Mortel järn, 1800-1900 tal
Mortel järn, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Julottestake Järvsö
Julottestake Järvsö
Slutpris400 SEK
Madeleine Pyk tryck, signerad
94
Madeleine Pyk tryck, signerad
Slutpris850 SEK
Royal Worcester, 9 delar
Royal Worcester, 9 delar
Slutpris75 SEK
Spegellampetter 1 par, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Fiskbräda 1900-tal
Fiskbräda 1900-tal
SlutprisInga bud