Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Matta Willton
Matta Willton
Slutpris550 SEK
Naturpiedestal 1900-tal
Naturpiedestal 1900-tal
Slutpris400 SEK
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Skrivbord med stol, 1920-1930 tal
404
Slutpris175 SEK
Lådfack 1800-1900 tal
Lådfack 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Trädgårdsgrupp rotting, 3 delar
408
Slutpris275 SEK
Taklampa Funkis
409
Taklampa Funkis
Slutpris175 SEK
Taklampa Funkis
410
Taklampa Funkis
Slutpris175 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal
405
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1900-tal
406
Sidobord 1900-tal
Slutpris225 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
412
Bokhylla 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Gobeläng 1800-tal
413
Gobeläng 1800-tal
Slutpris800 SEK
Johan Ossian Andersson olja på duk "Hamn" signerad
414
Slutpris300 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Bord allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
415
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Ekorre" signerad THO
416
Slutpris500 SEK
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Vessla" signerad THO
417
Slutpris400 SEK
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Hare" signerad THO
418
Slutpris1 200 SEK
Dragkista 1800-tal
401
Dragkista 1800-tal
Slutpris250 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Gustavsberg "Pyro" 2 delar
421
Gustavsberg "Pyro" 2 delar
Slutpris350 SEK
Parti svenskstämplat silver
422
Parti svenskstämplat silver
Slutpris1 400 SEK
Plåtburk Gefle Karamellaktiebolag
423
Slutpris100 SEK
Orgelpall 1920-1930 tal
424
Orgelpall 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
Ranbogården Hälsingland, spegellampetter 1 par, keramik
420
Slutpris275 SEK
Rörstrand "Grön Anna" blomkrukor, 3 stycken
426
Slutpris300 SEK
Astrid Lindgren barnböcker, 5 stycken
429
Slutpris300 SEK
Slutsteg GAS Pro80.2
430
Slutsteg GAS Pro80.2
Slutpris300 SEK
Akustisk gitarr Yamaha G-230
425
Akustisk gitarr Yamaha G-230
Slutpris500 SEK
Slagbord allmoge, 1800-tal
431
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
432
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris950 SEK
427
Slutpris275 SEK
Kommod/skåp 1800-1900 tal
433
Kommod/skåp 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
428
Slutpris350 SEK
Stol Gustaviansk stil
434
Stol Gustaviansk stil
SlutprisInga bud
Stol Gustaviansk stil, 1800-tal
435
SlutprisInga bud
Klaffbord 1900-tal
436
Klaffbord 1900-tal
Slutpris225 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skänk med bakbordskant, 1800-tal
439
Slutpris500 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris300 SEK
Dragkista 1800-tal
Dragkista 1800-tal
Slutpris50 SEK
445
Slutpris200 SEK
Snedklaff 1700-tal
Snedklaff 1700-tal
Slutpris50 SEK
Överskåp 1800-tal
Överskåp 1800-tal
Slutpris300 SEK