Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Matta Willton
Slutpris550 SEK
Naturpiedestal 1900-tal
Slutpris400 SEK
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
404
Skrivbord med stol, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
Lådfack 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
408
Trädgårdsgrupp rotting, 3 delar
Slutpris275 SEK
409
Taklampa Funkis
Slutpris175 SEK
410
Taklampa Funkis
Slutpris175 SEK
405
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
406
Sidobord 1900-tal
Slutpris225 SEK
412
Bokhylla 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
413
Gobeläng 1800-tal
Slutpris800 SEK
414
Johan Ossian Andersson olja på duk "Hamn" signerad
Slutpris300 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
415
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
416
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Ekorre" signerad THO
Slutpris500 SEK
417
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Vessla" signerad THO
Slutpris400 SEK
418
Thomas Hellström Nittsjö lergods "Hare" signerad THO
Slutpris1 200 SEK
401
Dragkista 1800-tal
Slutpris250 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
421
Gustavsberg "Pyro" 2 delar
Slutpris350 SEK
422
Parti svenskstämplat silver
Slutpris1 400 SEK
423
Plåtburk Gefle Karamellaktiebolag
Slutpris100 SEK
424
Orgelpall 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
420
Ranbogården Hälsingland, spegellampetter 1 par, keramik
Slutpris275 SEK
426
Rörstrand "Grön Anna" blomkrukor, 3 stycken
Slutpris300 SEK
429
Astrid Lindgren barnböcker, 5 stycken
Slutpris300 SEK
430
Slutsteg GAS Pro80.2
Slutpris300 SEK
425
Akustisk gitarr Yamaha G-230
Slutpris500 SEK
431
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
432
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris950 SEK
427
Slutpris275 SEK
433
Kommod/skåp 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
428
Slutpris350 SEK
434
Stol Gustaviansk stil
SlutprisInga bud
435
Stol Gustaviansk stil, 1800-tal
SlutprisInga bud
436
Klaffbord 1900-tal
Slutpris225 SEK
Klaffbord 1900-tal
Slutpris50 SEK
439
Skänk med bakbordskant, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Skänk 1800-tal
Slutpris300 SEK
Dragkista 1800-tal
Slutpris50 SEK
445
Slutpris200 SEK
Snedklaff 1700-tal
Slutpris50 SEK
Överskåp 1800-tal
Slutpris300 SEK