H. Lagerstedt Eskilstuna, kandelaber mässing
Slutpris100 SEK
Slutpris1 500 SEK
Tennfat 1800-tal
Slutpris50 SEK
Hushållsvåg Domus
Slutpris225 SEK
Figuriner trä, 3 stycken, signerade E. Svärd 1978
Slutpris650 SEK
Lars Holmström Arvika, ljusstakar mässing 1 par, Jugend
Slutpris2 200 SEK
Ahrneberg ljusstakar trä, 1 par
Slutpris450 SEK
Parti glasplåtar
Slutpris2 200 SEK
Bordsoljefot brons, Jugend, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Ljusstakar mässing, 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Tvättset Gefle "Alice" 2 delar
Slutpris225 SEK
Hushållsvåg/affärsvåg gjutjärn
Slutpris400 SEK
Diverse sytillbehör
Slutpris125 SEK
Jenny Nyström tryck, 4 stycken
SlutprisInga bud
Tavla krita, signerad J.S -28
Slutpris50 SEK
Stop allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Salttina allmoge, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Kopparkruka 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Bordsspegel 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Tavla "religiöst motiv" sekelskiftet
Slutpris75 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Marta (På terrassen i Nerja)" signerad
Slutpris3 200 SEK
Lådspegel/pigtittare, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Träkar 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Brandspruta koppar, 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Campingkorg
Slutpris275 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Slutpris275 SEK
Sideboard "Royal" fanerad teak, 1960-tal
Slutpris900 SEK
Spegelskänk 1920-1930 tal
SlutprisInga bud
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris4 600 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris75 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Slutpris200 SEK
Skåp ek, 1930-1940 tal
SlutprisInga bud
Golvur 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skåp furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 3 delar
Slutpris175 SEK
Stolar ek, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad
Slutpris700 SEK
Bord 1900-tal
Slutpris150 SEK
Matta Willton
Slutpris50 SEK
Dörrpar allmoge, 1800-tal
Slutpris850 SEK
Dörr allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris250 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Slutpris500 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Slutpris600 SEK
Kopparkittel på smidesställning, 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK