Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
SlutprisInga bud
Bockbord allmoge, 1800-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris500 SEK
TV TCL 40"
TV TCL 40"
Slutpris275 SEK
Tråg allmoge, 1800-tal
Tråg allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Kista, 1700-1800 tal
Kista, 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Slutpris900 SEK
Kopparkastrull + mullöga, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris150 SEK
Takplafonder, 2 stycken, 1800-tal
Slutpris175 SEK
Skåp allmoge, 1700-tal
Skåp allmoge, 1700-tal
Slutpris450 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Pall 1800-1900 tal
Pall 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Kaffepanna koppar, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Trådrullehållare 1800-1900 tal
Slutpris200 SEK
Tavletthylla 1800-1900 tal
Tavletthylla 1800-1900 tal
Slutpris1 500 SEK
Slutpris100 SEK
Svepask allmoge, 1800-tal
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
Slutpris1 800 SEK
Svepask allmoge, 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Forskrin allmoge, 1800-tal
Forskrin allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Kopparhinkar, 2 stycken, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Kopparhink 1800-tal
Kopparhink 1800-tal
Slutpris200 SEK
Rune Grönjord litografi, signerad -77
SlutprisInga bud
Jörgen Zetterquist litografi, signerad -77
SlutprisInga bud
Denis Steen träsnitt, signerad -74
SlutprisInga bud
Kandelabrar silver, 1 par
Kandelabrar silver, 1 par
Slutpris1 300 SEK
Miniatyrskåp Erik Gustav Kring, Å Norrala, daterad 1993
Slutpris550 SEK
Rolf Jansson färglitografi "Travhästar" signerad -62
Slutpris50 SEK
Böcker Halvfranska band, 13 stycken
Slutpris150 SEK
Böcker, 9 stycken
Böcker, 9 stycken
Slutpris50 SEK
Verner Von Heidenstam halvfranska band, 8 stycken
Slutpris125 SEK
Albert Engström halvfranska band, 15 stycken
Slutpris50 SEK
Svärd + kniv, replikor
Svärd + kniv, replikor
Slutpris300 SEK
Dolkar 2 stycken, replikor
Dolkar 2 stycken, replikor
Slutpris350 SEK
Stånka allmoge, 1800-tal
Stånka allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Bärplockare plåt, 3 stycken + bärkont
Slutpris50 SEK
Bestick Jernbolaget Eskilstuna, 24 delar, 1930-1940 tal
Slutpris150 SEK
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Slutpris850 SEK
Dukar, 7 stycken
Dukar, 7 stycken
Slutpris500 SEK
Korgar, 2 stycken, 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Lumatron radio + Denver CD-spelare, LG DVD-spelare
342
Slutpris175 SEK
Parti filmisar
Parti filmisar
Slutpris200 SEK
Bärkont
343
Bärkont
SlutprisInga bud
Fiskespön med rullar, 3 stycken
Slutpris750 SEK
Håv teleskop
Håv teleskop
Slutpris50 SEK
Fiskespön teleskop, 3 stycken
Fiskespön teleskop, 3 stycken
Slutpris75 SEK