69 Jerker Andersson färglitografi, signerad

11486a_8dcd645558777b3_med.jpeg
  • 11486a_8dcd645558777b3_sm.jpeg
  • 11486b_8dcd6455749444c_sm.jpeg
  • 11486c_8dcd64558e6b8dd_sm.jpeg
  • 11486d_8dcd6455a69f0b1_sm.jpeg
  • 11486e_8dcd6455c294c6b_sm.jpeg
  • 11486f_8dcd6455e25766d_sm.jpeg

No: 47/100.

  • Storlek:Ramad 72x33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer