58 Klädskåp Jugend-stil, 1900-tal

11475a_8dcd640199a5a2f_med.jpeg
  • 11475a_8dcd640199a5a2f_sm.jpeg
  • 11475b_8dcd6401b287e07_sm.jpeg
  • 11475c_8dcd6401d32c768_sm.jpeg
  • 11475d_8dcd6401f0c81cf_sm.jpeg
  • 11475e_8dcd64020896d9e_sm.jpeg
  • 11475f_8dcd64021e6c6f5_sm.jpeg
  • 11475g_8dcd64023934366_sm.jpeg
  • 11475h_8dcd640254b1eff_sm.jpeg

Dörr vardera sida, bakomliggande hyllplan. Mittdörr med spegel, bakomliggande hyllplan. Låda nedtill. Nycklar finns.

  • Skick:Åldersrelaterat bruksslitage.
  • Storlek:H 160 cm, B 138 cm, D 50 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK