Parti koppar, 1800-1900 tal
Parti koppar, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Textilkorg spån
Textilkorg spån
Slutpris275 SEK
Bosch assistent
Bosch assistent
Slutpris75 SEK
Kockum emalj hinkar, 2 stycken
Slutpris150 SEK
TV Samsung 40"
TV Samsung 40"
Slutpris200 SEK
Symaskin Husqvarna 2000
Symaskin Husqvarna 2000
Slutpris450 SEK
OBH Nordica frukt & svamptork
OBH Nordica frukt & svamptork
Slutpris250 SEK
Kopparbalja på smidesstativ, 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Slutpris300 SEK
Damejeanne 1900-tal
Damejeanne 1900-tal
Slutpris275 SEK
Rostfria kastruller, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Parti diverse rostfritt
Parti diverse rostfritt
Slutpris275 SEK
Rostfritt, 3 delar
Rostfritt, 3 delar
Slutpris175 SEK
Textilkorg rotting
Textilkorg rotting
Slutpris100 SEK
Takplafond modern
Takplafond modern
Slutpris125 SEK
Takplafond modern
Takplafond modern
Slutpris175 SEK
Stig Blomberg "Viking" järn
Stig Blomberg "Viking" järn
Slutpris50 SEK
Spegel 1700-1800 tal
Spegel 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Kim Bo Jensen akryltavla, signerad
Slutpris50 SEK
Parti diverse rostfritt
Parti diverse rostfritt
Slutpris600 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris175 SEK
Chokladkannor 1/2 K, 2 stycken
Slutpris175 SEK
Luffarslöjd med porslinsfat
Luffarslöjd med porslinsfat
Slutpris125 SEK
Wiggo Haug Uppsala Ekeby, figurin no: 7063
Slutpris350 SEK
Charles Hobson England, tekopp med fat, 1800-talets senare del
Slutpris100 SEK
Kerstin Stjernlöf olja på pannå, signerad
Slutpris75 SEK
Reimann original
Reimann original
Slutpris125 SEK
E. Ekroth akvarell "Stockholmsmotiv" signerad
Slutpris50 SEK
Slutpris125 SEK
Slutpris50 SEK
Ingan Friman-Linde blandteknik "Blått landskap" signerad
Slutpris350 SEK
Wilhelm Alexander Rothsten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Steenberg gouacher, 2 stycken, signerade -39
Slutpris300 SEK
Bordslampa-fönsterlampa mässing, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Luftgevär Diana, modell 25
Luftgevär Diana, modell 25
Slutpris450 SEK
Slutpris50 SEK
Agnar Lindström (1897-1970) olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Erik Olson (1901-1986) Halmstadsgruppen, litografi, signerad 1983
Slutpris450 SEK
Reinhold Ljunggren färglitografi, signerad
Slutpris125 SEK
G. Bora olja på duk "Capri" signerad
Slutpris50 SEK
Nils Marcus olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Aage Jessen (1876-1961) olja på duk "Munk" signerad
Slutpris75 SEK
Slutpris75 SEK
G. Bora akvarell "Capri" signerad
SlutprisInga bud
Gunnar Nerlund olja på pannå "På luffen, Delsbo 1940" signerad
Slutpris200 SEK
Fritz Axel From färglitografi, signerad 1961
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på pannå "Vårmotiv från Norrfjärd" signerad 1921
Slutpris1 000 SEK
Elsie Tapper akvarell "Strandäng" signerad EeT 73
Slutpris125 SEK