Inkludera avslutade föremål
5d 6h
Skänk rotting, 1900-tal
Skänk rotting, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Hylla rotting, 1900-tal
Hylla rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Serveringsvagn rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Bord med stolar, 2 stycken, rotting
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Jötul kamin, gjutjärn
Jötul kamin, gjutjärn
Aktuellt bud600 SEK
5d 6h
Matta Willton, signerad GE
Matta Willton, signerad GE
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Äkta matta Iran
Äkta matta Iran
Aktuellt bud150 SEK
5d 6h
Matta Willton
Matta Willton
Startbud100 SEK
5d 6h
Spegelskänk 1900-talets första hälft
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Rullator Rebel, inomhus
Rullator Rebel, inomhus
Startbud100 SEK
5d 6h
Lådhurts plåt, 10 lådor
Lådhurts plåt, 10 lådor
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Skåp ek, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
5d 6h
Tryckt karta "Evropa"
Tryckt karta "Evropa"
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Dörrpar 1800-1900 tal
Dörrpar 1800-1900 tal
Aktuellt bud350 SEK
5d 6h
Spegel sekelskiftet
Spegel sekelskiftet
Startbud100 SEK
5d 6h
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Lavoar sekelskiftet
Lavoar sekelskiftet
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Aktuellt bud150 SEK
5d 6h
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Matta Willton
Matta Willton
Startbud100 SEK
5d 6h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Resekoffert Neverbreak Trunks, New Jersey USA, 1800-tal
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Resekoffert 1800-1900 tal
Resekoffert 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Symaskin Husqvarna
Symaskin Husqvarna
Startbud100 SEK
5d 6h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Aktuellt bud275 SEK
5d 6h
Syskrin 1930-1940 tal
Syskrin 1930-1940 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Sidobord/sängbord 1900-tal
Sidobord/sängbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Aktuellt bud150 SEK
5d 6h
Stolar 3 stycken, 1920-1930 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Nesto karmstol
Nesto karmstol
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Soffbord/sidobord sekelskiftet
Startbud100 SEK
5d 6h
Hylla 1800-1900 tal
Hylla 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Väggpaneler, 8 stycken, 1800-1900 tal
Aktuellt bud1 700 SEK
5d 6h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Skåp/läkarskåp IKEA
Skåp/läkarskåp IKEA
Aktuellt bud175 SEK
5d 6h
Bänk rokoko-stil, modern
Bänk rokoko-stil, modern
Startbud100 SEK
5d 6h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Lådfack 1900-tal
Lådfack 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Skrivbordsstol England, 1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
5d 6h
Pall furu, signerad T.V
Pall furu, signerad T.V
Startbud100 SEK