Ann-Caroline Breig komposition "Tutto" signerad
Slutpris850 SEK
Bestick Stelton Maya Norge, 59 delar, 1960-tal
Slutpris850 SEK
Lars Jonsson färglitografi "Sädesärla" signerad
Slutpris800 SEK
Lage Lindell färgseriegrafi, signerad
Slutpris950 SEK
Svenolov Ehrén färglitografi, signerad -87
Slutpris100 SEK
Nils Erik Johansson färglitografi, signerad
Slutpris200 SEK
106
Jordglob 1900-tal
Slutpris300 SEK
Golvljusstake smidesarbete
Slutpris225 SEK
108
JVC Micro Stereo System RD-D227H
Slutpris100 SEK
Mercedes-Benz C 200, årsmodell 1993
Slutpris27 500 SEK
110
Parti vinylskivor LP
Slutpris3 800 SEK
105
Koppar & mässing, 3 delar, 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
112
Parti vinylskivor LP
Slutpris2 400 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris125 SEK
115
Robotdammsugare iRobot Roomba
Slutpris650 SEK
116
Högtalare 1 par, Wharfedale Diamond
Slutpris250 SEK
117
Panasonic Blu-Ray spelare
Slutpris100 SEK
TV Panasonic 32"
Slutpris100 SEK
Skivspelare/kassettspelare Hitachi SDT-7785
Slutpris550 SEK
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Slutpris175 SEK
109
Högtalare Creative I-trigue 3330, 3 stycken
Slutpris150 SEK
123
Orrefors champagneglas, 3 stycken + champagneglas, 4 stycken
Slutpris125 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris4 600 SEK
125
Parti kristall, 6 delar
SlutprisInga bud
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" karaff
Slutpris250 SEK
127
Likörglas, 6 stycken
Slutpris100 SEK
122
Fotglas, 4 stycken
Slutpris100 SEK
129
Walter Hickman Kosta Boda "Pippi" glasservis, 27 delar
Slutpris250 SEK
131
Tavla "Egyptiskt motiv" signerad
SlutprisInga bud
Jorgo Krallis färglitografi, signerad
Slutpris250 SEK
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå "Tall vid Runn, Dalarna" signerad
Slutpris100 SEK
Tapio Wirkkala Iittala "Tavastia" fotglas, 8 stycken
Slutpris275 SEK
Leif Eriksson olja på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
136
Ragnar Engström olja på pannå "Spanskt motiv" signerad
Slutpris125 SEK
130
Mårten Andersson färglitografi "Marta (På terrassen i Nerja)" signerad 1986
Slutpris5 600 SEK
137
Olov Nilsson olja på pannå, signerad 1926
Slutpris950 SEK
Knut Norman olja på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
140
Hinkar, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Flamskvävnad
Slutpris200 SEK
121
Bose ljudsystem
Slutpris1 400 SEK
Hushållsvåg gjutjärn, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
Transportrullstol Etac
Slutpris500 SEK
Shaker kristall
Slutpris100 SEK
124
Anne Nilsson Orrefors "Clown" glas, 4 stycken
Slutpris2 800 SEK
Plåtburkar, 3 stycken
Slutpris125 SEK
Johan Ossian Andersson olja på duk "Hamn" signerad
Slutpris800 SEK
Lars Olov Olsson olja på pannå, signerad -71
Slutpris100 SEK
Åke Löf olja på pannå, signerad
Slutpris300 SEK