Inkludera avslutade föremål
5d 5h
Schatull, 11 stycken
Schatull, 11 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
E. Clark olja på duk, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Arthur Enok Andersson etsning "Bron" signerad
Startbud100 SEK
5d 5h
Ann-Caroline Breig komposition "Tutto" signerad
Aktuellt bud300 SEK
5d 5h
Lars Jonsson färglitografi "Sädesärla" signerad
Aktuellt bud350 SEK
5d 5h
Lage Lindell färgseriegrafi, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Svenolov Ehrén färglitografi, signerad -87
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Nils Erik Johansson färglitografi, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Koppar & mässing, 3 delar, 1800-1900 tal
105
Startbud100 SEK
5d 5h
Jordglob 1900-tal
106
Jordglob 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
5d 5h
Golvljusstake smidesarbete
Golvljusstake smidesarbete
Startbud100 SEK
5d 5h
JVC Micro Stereo System RD-D227H
108
Startbud100 SEK
5d 5h
Högtalare Creative I-trigue 3330, 3 stycken
109
Startbud100 SEK
5d 5h
Parti vinylskivor LP
110
Parti vinylskivor LP
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Parti vinylskivor LP
112
Parti vinylskivor LP
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Startbud100 SEK
5d 5h
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 5h
Robotdammsugare iRobot Roomba
115
Robotdammsugare iRobot Roomba
Aktuellt bud550 SEK
5d 5h
Högtalare 1 par, Wharfedale Diamond
116
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Panasonic Blu-Ray spelare
117
Panasonic Blu-Ray spelare
Startbud100 SEK
5d 5h
Skivspelare Soundmaster NR 545 DAB
118
Aktuellt bud175 SEK
5d 5h
TV Panasonic 32"
TV Panasonic 32"
Startbud100 SEK
5d 5h
Skivspelare/kassettspelare Hitachi SDT-7785
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Bose ljudsystem
121
Bose ljudsystem
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Fotglas, 4 stycken
122
Fotglas, 4 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
Orrefors champagneglas, 3 stycken + champagneglas, 4 stycken
123
Startbud100 SEK
5d 5h
Anne Nilsson Orrefors "Clown" glas, 4 stycken
124
Aktuellt bud500 SEK
5d 5h
Parti kristall, 6 delar
125
Parti kristall, 6 delar
Startbud100 SEK
5d 5h
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" karaff
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Likörglas, 6 stycken
127
Likörglas, 6 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
Tapio Wirkkala Iittala "Tavastia" fotglas, 8 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
Walter Hickman Kosta Boda "Pippi" glasservis, 27 delar
129
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Mårten Andersson färglitografi "Marta (På terrassen i Nerja)" signerad 1986
130
Startbud100 SEK
5d 5h
Tavla "Egyptiskt motiv" signerad
131
Startbud100 SEK
5d 5h
Jorgo Krallis färglitografi, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå "Tall vid Runn, Dalarna" signerad
Startbud100 SEK
5d 5h
Flamskvävnad
Flamskvävnad
Startbud100 SEK
5d 5h
Leif Eriksson olja på pannå, signerad
Startbud100 SEK
5d 5h
Ragnar Engström olja på pannå "Spanskt motiv" signerad
136
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Olov Nilsson olja på pannå, signerad 1926
137
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Olov Nilsson olja på pannå "Graninge" signerad
138
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Knut Norman olja på pannå, signerad
Startbud100 SEK
5d 5h
Hinkar, 2 stycken
140
Hinkar, 2 stycken
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Hushållsvåg gjutjärn, 1920-1930 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Transportrullstol Etac
Transportrullstol Etac
Aktuellt bud300 SEK
5d 5h
Shaker kristall
Shaker kristall
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Plåtburkar, 3 stycken
Plåtburkar, 3 stycken
Aktuellt bud100 SEK