Ann-Caroline Breig komposition "Tutto" signerad
Slutpris850 SEK
Bestick Stelton Maya Norge, 59 delar, 1960-tal
Slutpris850 SEK
Lars Jonsson färglitografi "Sädesärla" signerad
Slutpris800 SEK
Lage Lindell färgseriegrafi, signerad
Slutpris950 SEK
Svenolov Ehrén färglitografi, signerad -87
Slutpris100 SEK
Nils Erik Johansson färglitografi, signerad
Slutpris200 SEK
Jordglob 1900-tal
106
Jordglob 1900-tal
Slutpris300 SEK
Golvljusstake smidesarbete
Golvljusstake smidesarbete
Slutpris225 SEK
JVC Micro Stereo System RD-D227H
108
Slutpris100 SEK
Mercedes-Benz C 200, årsmodell 1993
Slutpris27 500 SEK
Parti vinylskivor LP
110
Parti vinylskivor LP
Slutpris3 800 SEK
Koppar & mässing, 3 delar, 1800-1900 tal
105
Slutpris125 SEK
Parti vinylskivor LP
112
Parti vinylskivor LP
Slutpris2 400 SEK
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Slutpris125 SEK
Robotdammsugare iRobot Roomba
115
Robotdammsugare iRobot Roomba
Slutpris650 SEK
Högtalare 1 par, Wharfedale Diamond
116
Slutpris250 SEK
Panasonic Blu-Ray spelare
117
Panasonic Blu-Ray spelare
Slutpris100 SEK
TV Panasonic 32"
TV Panasonic 32"
Slutpris100 SEK
Skivspelare/kassettspelare Hitachi SDT-7785
Slutpris550 SEK
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Högtalare Creative I-trigue 3330, 3 stycken
109
Slutpris150 SEK
Orrefors champagneglas, 3 stycken + champagneglas, 4 stycken
123
Slutpris125 SEK
Parti vinylskivor LP
Parti vinylskivor LP
Slutpris4 600 SEK
Parti kristall, 6 delar
125
Parti kristall, 6 delar
SlutprisInga bud
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" karaff
Slutpris250 SEK
Likörglas, 6 stycken
127
Likörglas, 6 stycken
Slutpris100 SEK
Fotglas, 4 stycken
122
Fotglas, 4 stycken
Slutpris100 SEK
Walter Hickman Kosta Boda "Pippi" glasservis, 27 delar
129
Slutpris250 SEK
Tavla "Egyptiskt motiv" signerad
131
SlutprisInga bud
Jorgo Krallis färglitografi, signerad
Slutpris250 SEK
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå "Tall vid Runn, Dalarna" signerad
Slutpris100 SEK
Tapio Wirkkala Iittala "Tavastia" fotglas, 8 stycken
Slutpris275 SEK
Leif Eriksson olja på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Ragnar Engström olja på pannå "Spanskt motiv" signerad
136
Slutpris125 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Marta (På terrassen i Nerja)" signerad 1986
130
Slutpris5 600 SEK
Olov Nilsson olja på pannå, signerad 1926
137
Slutpris950 SEK
Knut Norman olja på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Hinkar, 2 stycken
140
Hinkar, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Flamskvävnad
Flamskvävnad
Slutpris200 SEK
Bose ljudsystem
121
Bose ljudsystem
Slutpris1 400 SEK
Hushållsvåg gjutjärn, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
Transportrullstol Etac
Transportrullstol Etac
Slutpris500 SEK
Shaker kristall
Shaker kristall
Slutpris100 SEK
Anne Nilsson Orrefors "Clown" glas, 4 stycken
124
Slutpris2 800 SEK
Plåtburkar, 3 stycken
Plåtburkar, 3 stycken
Slutpris125 SEK
Johan Ossian Andersson olja på duk "Hamn" signerad
Slutpris800 SEK
Lars Olov Olsson olja på pannå, signerad -71
Slutpris100 SEK
Åke Löf olja på pannå, signerad
Slutpris300 SEK