150
Stig Marn olja på duk, signerad -66
Slutpris100 SEK
Rune Persson olja på duk "Timmerbröte"
Slutpris125 SEK
Bertil Wahlberg olja på duk "Motiv från Italien" signerad
Slutpris100 SEK
154
B. O Lodewiges Van Mynden olja på pannå, signerad
SlutprisInga bud
149
Olja på duk "Barn" signerad Falk
Slutpris100 SEK
Leksaksspis plywood, 1940-tal
Slutpris100 SEK
118
Skivspelare Soundmaster NR 545 DAB
Slutpris850 SEK
Tavlor-tryck "Indianmotiv" 3 stycken
Slutpris100 SEK
Cykel Monark Uldrer 26"
Slutpris350 SEK
Oskar Bergman färglitografi, signerad
Slutpris350 SEK
Gobeläng 1800-tal
Slutpris400 SEK
Plastmattor, 2 stycken
Slutpris200 SEK
Textiltavla
SlutprisInga bud
Sparbössor mässing, 2 stycken, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Vincent Haddelsey färglitografi, signerad
Slutpris150 SEK
Ljusstake Vallonmässing, 1900-tal + skrin nysilver
Slutpris100 SEK
Skrivbords-set Gusums mässing, 3 delar, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Ljusstakar mässing/blybergsporfyr, Morells Metallgjuteri Mora, 1 par, 1900-tal
Slutpris2 400 SEK
Klave/käpp metall, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Lampskärm
SlutprisInga bud
Svepask 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Barnstol rokoko-stil, 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Väggur s.k Amerikaur, Junghans Brothers
Slutpris100 SEK
Herrgårdsur 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Bengt Ellis olja på duk "Blått fjällvatten" signerad
Slutpris7 600 SEK
Stig Blomberg "Viking" metall
Slutpris100 SEK
Tavla-tryck "The moonlight sonata, Beethoven"
Slutpris100 SEK
Näverburk Erik Ohlson, Norrala Hälsingland
Slutpris500 SEK
Electrolux köksassistent
Slutpris1 300 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris100 SEK
Vinylskivor LP, 5 stycken
Slutpris400 SEK
Vinylskivor LP, 5 stycken
Slutpris125 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris100 SEK
Bestickuppsättning nickelbrons, i träschatull
Slutpris250 SEK
Massagemattor, 2 stycken
Slutpris250 SEK
Dalahästar, 9 stycken
Slutpris300 SEK
Bo Fajans fiskfat
SlutprisInga bud
Carl Scheidig figurin "Fiskare" porslin
SlutprisInga bud
Barometer mässing
Slutpris125 SEK
Cooper Ludlam sockerströare, silverpläterad, Sheffield England
Slutpris150 SEK
Handdukshylla 1900-tal
SlutprisInga bud
Värmebad/kokeri 380V
Slutpris125 SEK
Exponeringskyl
SlutprisInga bud
Byrå 3 lådor, rotting, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Skänk rotting, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Hylla rotting, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Serveringsvagn rotting, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Bord med stolar, 2 stycken, rotting
Slutpris250 SEK