218 Kista allmoge, 1800-tal

12353a_8dce9d2003835bd_med.jpeg
  • 12353a_8dce9d2003835bd_sm.jpeg
  • 12353b_8dce9d2020a534f_sm.jpeg
  • 12353c_8dce9d20423d82f_sm.jpeg
  • 12353d_8dce9d2068a6a33_sm.jpeg
  • 12353e_8dce9d2082b3f56_sm.jpeg
  • 12353f_8dce9d20a9e4a8c_sm.jpeg
  • 12353g_8dce9d20c87d529_sm.jpeg

Välvt lock. Nyckel ej original, går ej att låsa.

  • Skick:Bruksslitage. Sprickor.
  • Storlek:H 60 cm, B 102 cm, D 46 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK