Inkludera avslutade föremål
5d 6h
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Fotpall "Studio" Ljungs Industrier, Bra Bohag
Startbud100 SEK
5d 6h
Bord Carl Larsson stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Mössbord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, allmoge 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 6h
TV Sony 43"
TV Sony 43"
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Matgrupp Furu
Matgrupp Furu
Startbud100 SEK
5d 6h
Bord modernt
Bord modernt
Startbud100 SEK
5d 6h
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Nunne Von Unge komposition, signerad -77
Startbud100 SEK
5d 6h
TV Panasonic 43"
TV Panasonic 43"
Startbud100 SEK
5d 6h
Kärcher fönstertvätt WV 50 Plus
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Sanyo musikanläggning
Sanyo musikanläggning
Startbud100 SEK
5d 6h
Bordslampa-fönsterlampa
Bordslampa-fönsterlampa
Startbud100 SEK
5d 6h
Trädgårdskrukor keramik, 1 par
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Dammsugare Electrolux Classic Silence, 1800W
Aktuellt bud225 SEK
5d 6h
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Serveringsvagn teak/björk, 1950-1960 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Ritningsskåp/arkivskåp 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Alina Lefeld gobelin "Konnie" signerad 1974
Aktuellt bud125 SEK
5d 6h
Mona Johansson litografi, signerad 1981
Startbud100 SEK
5d 6h
Mona Johansson litografi, signerad 1977
Startbud100 SEK
5d 6h
Startbud100 SEK
5d 6h
Allan Erwö olja på duk, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Per Olof Ultvedt "I mål" signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Hans G. Berglund komposition, signerad
Startbud100 SEK
5d 6h
Mona Johansson litografi, signerad 1983
Startbud100 SEK
5d 6h
Kjell Börjesson litografi, signerad
Startbud100 SEK
5d 6h
Olja på duk "Västklippa" otydlig signatur
Startbud100 SEK
5d 6h
Nils Severin olja på duk "Barn vid hamnen" signerad
Startbud100 SEK
5d 6h
Aaltona olja på duk, signerad
Aaltona olja på duk, signerad
Startbud100 SEK
5d 6h
Jordglob Scan-Globe
Jordglob Scan-Globe
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
K.G Nilson färglitografi "Huset" signerad 2002
Aktuellt bud175 SEK
5d 6h
Foto-tryck Jean Guichard "Lighthouses"
Startbud100 SEK
5d 6h
Dioramatavla "Skonare" 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Tågbiljetter, 6 stycken
Tågbiljetter, 6 stycken
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Nycklar 2 stycken, 1700-1800 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Lampdelar, 4 stycken
Lampdelar, 4 stycken
Startbud100 SEK
5d 6h
Postfriska frimärken
Postfriska frimärken
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Häfte "Svenska sportfiskerullar genom tiderna"
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Parti plastfickor
Parti plastfickor
Startbud100 SEK
5d 6h
Parti tomtar, 10 stycken
Parti tomtar, 10 stycken
Startbud100 SEK
5d 6h
Uppsala Ekeby fat
Uppsala Ekeby fat
Aktuellt bud100 SEK
5d 6h
Hovmantorp ljusstakar malm, 1 par
Startbud100 SEK
5d 6h
Elidus vägglampor mässing, 1 par, 1970-1980 tal
Startbud100 SEK
5d 6h
Tåglitteratur, 11 delar
Tåglitteratur, 11 delar
Startbud100 SEK