Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris750 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kyssen" signerat provtryck
Slutpris4 000 SEK
Porslinsdekorationer "Masker" 2 stycken
SlutprisInga bud
Fat brons, jugend
Slutpris550 SEK
Tekanna porslin, Kina, 1700-1800 tal
Slutpris150 SEK
Bägare silver, 2 stycken
Slutpris700 SEK
Fat teak, signerad EL
Slutpris125 SEK
Fat Kina, 1 par, 1800-tal
Slutpris2 400 SEK
Kikare Beli 8x40
SlutprisInga bud
Mari Simmulson Uppsala Ekeby vas
Slutpris450 SEK
Vinylskiva LP, John Lennon "Imagine"
Slutpris175 SEK
Rörstrand "Swedish Grace" muggar, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Rörstrand "Koka" gryta
Slutpris350 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
Slutpris650 SEK
Vinylskivor LP, Rolling Stones, 4 stycken
Slutpris800 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris225 SEK
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
SlutprisInga bud
Rauskruka 3L
Slutpris175 SEK
Vinylskivor LP, Bruce Springsteen, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Ulven vas, signerad H. Blom 2004
Slutpris500 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris200 SEK
Bojan Kina, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Adventsljusstake
Slutpris250 SEK
Golvurna porslin, Kina, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Flätad korg 1900-tal
Slutpris350 SEK
Vinylskivor LP, Beatles, 4 stycken
Slutpris1 300 SEK
Kopparbalja 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Kuriosa 3 delar, utländskt
Slutpris150 SEK
81
Ljusstakar mässing, 5 stycken, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Marian Zawadzki Tilgmans keramik, golvvas, signerad Marian 1959
Slutpris650 SEK
Kikare, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Mortlar mässing, 4 stycken
Slutpris225 SEK
Rörstrand "Carmen" 18 delar
Slutpris150 SEK
Keramik, 4 delar
SlutprisInga bud
Kopparkruka 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Konstglas, 4 delar
Slutpris100 SEK
88
Silverbestick, 25 delar
Slutpris5 200 SEK
Parti tenn, Norge
Slutpris225 SEK
Silverkrycka
Slutpris600 SEK
92
Samsung mobiltelefoner, 2 stycken + Samsung DVD-spelare & Plantronics bluetooth Headset
Slutpris400 SEK
93
Kopparhink 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
94
Flätad korg, modern
Slutpris175 SEK
Höganäskrukor, 2 stycken
Slutpris250 SEK
Plakett keramik "Ansikte"
Slutpris175 SEK
Schatull, 11 stycken
Slutpris200 SEK
E. Clark olja på duk, signerad
Slutpris200 SEK
Arthur Enok Andersson etsning "Bron" signerad
SlutprisInga bud