Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris750 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Kyssen" signerat provtryck
Slutpris4 000 SEK
Porslinsdekorationer "Masker" 2 stycken
SlutprisInga bud
Fat brons, jugend
Fat brons, jugend
Slutpris550 SEK
Tekanna porslin, Kina, 1700-1800 tal
Slutpris150 SEK
Bägare silver, 2 stycken
Bägare silver, 2 stycken
Slutpris700 SEK
Fat teak, signerad EL
Fat teak, signerad EL
Slutpris125 SEK
Fat Kina, 1 par, 1800-tal
Fat Kina, 1 par, 1800-tal
Slutpris2 400 SEK
Kikare Beli 8x40
Kikare Beli 8x40
SlutprisInga bud
Mari Simmulson Uppsala Ekeby vas
Slutpris450 SEK
Vinylskiva LP, John Lennon "Imagine"
Slutpris175 SEK
Rörstrand "Swedish Grace" muggar, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Rörstrand "Koka" gryta
Rörstrand "Koka" gryta
Slutpris350 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
Slutpris650 SEK
Vinylskivor LP, Rolling Stones, 4 stycken
Slutpris800 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris225 SEK
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
SlutprisInga bud
Rauskruka 3L
Rauskruka 3L
Slutpris175 SEK
Vinylskivor LP, Bruce Springsteen, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Ulven vas, signerad H. Blom 2004
Slutpris500 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris200 SEK
Bojan Kina, 1800-tal
Bojan Kina, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Adventsljusstake
Adventsljusstake
Slutpris250 SEK
Golvurna porslin, Kina, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Flätad korg 1900-tal
Flätad korg 1900-tal
Slutpris350 SEK
Vinylskivor LP, Beatles, 4 stycken
Slutpris1 300 SEK
Kopparbalja 1800-1900 tal
Kopparbalja 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Kuriosa 3 delar, utländskt
Kuriosa 3 delar, utländskt
Slutpris150 SEK
Ljusstakar mässing, 5 stycken, 1900-tal
81
Slutpris175 SEK
Marian Zawadzki Tilgmans keramik, golvvas, signerad Marian 1959
Slutpris650 SEK
Kikare, 2 stycken
Kikare, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Mortlar mässing, 4 stycken
Mortlar mässing, 4 stycken
Slutpris225 SEK
Rörstrand "Carmen" 18 delar
Rörstrand "Carmen" 18 delar
Slutpris150 SEK
Keramik, 4 delar
Keramik, 4 delar
SlutprisInga bud
Kopparkruka 1800-1900 tal
Kopparkruka 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Konstglas, 4 delar
Konstglas, 4 delar
Slutpris100 SEK
Silverbestick, 25 delar
88
Silverbestick, 25 delar
Slutpris5 200 SEK
Parti tenn, Norge
Parti tenn, Norge
Slutpris225 SEK
Silverkrycka
Silverkrycka
Slutpris600 SEK
Samsung mobiltelefoner, 2 stycken + Samsung DVD-spelare & Plantronics bluetooth Headset
92
Slutpris400 SEK
Kopparhink 1800-1900 tal
93
Kopparhink 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Flätad korg, modern
94
Flätad korg, modern
Slutpris175 SEK
Höganäskrukor, 2 stycken
Höganäskrukor, 2 stycken
Slutpris250 SEK
Plakett keramik "Ansikte"
Plakett keramik "Ansikte"
Slutpris175 SEK
Schatull, 11 stycken
Schatull, 11 stycken
Slutpris200 SEK
E. Clark olja på duk, signerad
Slutpris200 SEK
Arthur Enok Andersson etsning "Bron" signerad
SlutprisInga bud