Klädskåp Jugend-stil, 1900-tal
Final bid275 SEK
Rullator Oscar, utomhus
Rullator Oscar, utomhus
Final bid550 SEK
Imperialsäng 1800-tal
Imperialsäng 1800-tal
Final bid50 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Dioramor med glaskupor, 3 stycken, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Skåp med hyllsektion, 1900-tal
Final bid350 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Final bid125 SEK
Säte 1800-1900 tal
Säte 1800-1900 tal
Final bid750 SEK
Plåtleksak "Roddare" Japan
Plåtleksak "Roddare" Japan
Final bid250 SEK
Kosta "Party" fat
Kosta "Party" fat
Ragnar Nyberg etsning "Motiv Frankrike" signerad 1924
Final bid50 SEK
Stefan Daagarsson bläckmålning "Hoptrassling" signerad 2001
Final bid50 SEK
Dénes Perger färglitografi "Strandvägen Stockholm" signerad -83
Final bid50 SEK
Final bid450 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Final bid2,600 SEK
Carl Anton tryck, signerad
Carl Anton tryck, signerad
Final bid100 SEK
Carl Anton tryck "Stockholmsmotiv" signerad
Final bid175 SEK
Sven-Mikael krita, signerad 1994
Jan Lundqvist färglitografi "Skeppsbron Stockholm" signerad
Carl Anton färglitografi, signerad
Final bid50 SEK
Mårten Andersson tryck
Mårten Andersson tryck
Final bid800 SEK
Evy Låås färglitografi, signerad -91
Final bid100 SEK
Tavla med text "(Freeze)"
Tavla med text "(Freeze)"
Taklampor, 2 stycken
Taklampor, 2 stycken
Final bid125 SEK
NilsJohan "Hollywood" kaffepanna, rostfri
Final bid75 SEK
Taklampa teak/mässing, 1950-1960 tal
81
Final bid400 SEK
Vancasso servisdelar, 16 delar
Final bid100 SEK
Mynt 1-krona Oscar II, Sveriges konung, år 1906
Ove Gustafson tryck, signerad
Ove Gustafson tryck, signerad
Final bid50 SEK
Fickur-savonett Candino "Jägarmotiv"
Final bid75 SEK
Klocka FMM Mora, no: 1
Klocka FMM Mora, no: 1
Final bid75 SEK
Barometer "Baromaster"
Barometer "Baromaster"
Final bid75 SEK
Mortel Kolmården marmor
88
Mortel Kolmården marmor
Final bid125 SEK
John Bark tryck, signerad
John Bark tryck, signerad
Final bid50 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd tryck, signerad
Final bid125 SEK
Dan Jonsson tryck, signerad
Dan Jonsson tryck, signerad
Final bid50 SEK
Monica Eskedahl tryck, signerad
92
Stövelknekt metall
Stövelknekt metall
Final bid450 SEK
Lasse Åberg tryck "Who's Zorro now!" signerad
93
Final bid350 SEK
Göte Augustsson Ruda, vas
Göte Augustsson Ruda, vas
Final bid100 SEK
Gustavsberg "Pyro" 3 delar
Gustavsberg "Pyro" 3 delar
Final bid125 SEK
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Final bid275 SEK
Mortel järn, 1800-1900 tal
Mortel järn, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Julottestake Järvsö
Julottestake Järvsö
Final bid400 SEK
Madeleine Pyk tryck, signerad
94
Madeleine Pyk tryck, signerad
Final bid850 SEK
Royal Worcester, 9 delar
Royal Worcester, 9 delar
Final bid75 SEK
Spegellampetter 1 par, 1900-tal
Final bid75 SEK
Fiskbräda 1900-tal
Fiskbräda 1900-tal