Fiskespö ABU Atlantic 443 S zoom
Final bid175 SEK
Fiskespön, 4 stycken
Fiskespön, 4 stycken
Final bid50 SEK
Musikanläggning JVC
Musikanläggning JVC
Final bid400 SEK
Bordsuppsats Jugend-stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
VHS-spelare Amstrad
VHS-spelare Amstrad
Final bid150 SEK
Gense Rådhus skedar, 12 stycken
G. Norling olja på duk, signerad -73
Final bid650 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1953
Final bid500 SEK
Folke Uppgren olja på pannå, signerad
Final bid225 SEK
Edith Hjulström krita "Stilleben" signerad -58
Final bid75 SEK
Musikanläggning
Musikanläggning
Final bid650 SEK
Keramikvas Rutebo Leksand
361
Keramikvas Rutebo Leksand
Final bid100 SEK
Golvvas W. Germany, no: 200-40
Final bid400 SEK
Nesto pall
Nesto pall
Final bid175 SEK
Roka tryck, signerad
Roka tryck, signerad
Final bid200 SEK
Trådrullehållare allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Mangelbräda allmoge, 1800-tal
Mangelbräda allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Ripsmattor, 2 stycken
367
Ripsmattor, 2 stycken
Final bid1,100 SEK
Ripsmattor, 2 stycken
Ripsmattor, 2 stycken
Final bid2,200 SEK
Karaff kristall
Karaff kristall
Final bid75 SEK
Parti diverse glas
Parti diverse glas
Taklampa 1930-1940 tal
Taklampa 1930-1940 tal
Final bid75 SEK
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Final bid350 SEK
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1970-1980 tal
Taklampa 1970-1980 tal
Final bid300 SEK
Taklampa 1970-1980 tal
Taklampa 1970-1980 tal
Erik Höglund färglitografi, signerad 1988
Final bid800 SEK
Takplafond modern
Takplafond modern
Final bid100 SEK
Stol/stege 1900-tal
Stol/stege 1900-tal
Final bid200 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
Marmorpiedestal 1900-tal
Marmorpiedestal 1900-tal
Final bid600 SEK
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Smörkärna allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Final bid50 SEK
Final bid200 SEK
Stolar 1 par, 1800-1900 tal
Stolar 1 par, 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
Karmstol "E10" Nesto möbelfabrik
Final bid75 SEK
Sidobord rokoko-stil 1900-tal
Sidobord rokoko-stil 1900-tal
Final bid75 SEK
Bord Jugend-stil, 1900-tal
Bord Jugend-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Taklampa Jugend, 1920-1930 tal
Final bid300 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Bord 1800-1900 tal
Bord 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Fäbodvallspall 1800-1900 tal
Fäbodvallspall 1800-1900 tal
Final bid350 SEK
Dörr allmoge, 1800-tal
Dörr allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Bänk 1800-1900 tal
Bänk 1800-1900 tal
Final bid250 SEK
Matgrupp Nyrenässans, omkring sekelskiftet
Final bid500 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK