56 Bokhylla Funkis, 1940-tal

11693a_8dcd7e324e7b5e5_med.jpeg
  • 11693a_8dcd7e324e7b5e5_sm.jpeg
  • 11693b_8dcd7e32685a6ee_sm.jpeg
  • 11693c_8dcd7e32843cc2c_sm.jpeg
  • 11693d_8dcd7e329ee8670_sm.jpeg
  • 11693e_8dcd7e32b98306d_sm.jpeg
  • 11693f_8dcd7e32d45a352_sm.jpeg
  • 11693g_8dcd7e32efc2551_sm.jpeg
  • 11693h_8dcd7e3305ece7e_sm.jpeg
  • 11693i_8dcd7e331f5ddd8_sm.jpeg

3st lådor. Dörr med bakomliggande hyllplan. En låda saknar handtag. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 78 cm, L 150 cm, D 30 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK