661
Vertikalskärare Husqvarna V 1100
Final bid400 SEK
690
Huggarbälte
Final bid550 SEK
691
Vajerblock + kastblock
Final bid400 SEK
692
Diverse timmertillbehör
Final bid100 SEK
687
Huggarhjälm
Final bid175 SEK
693
Brytjärn, 2 stycken
Final bid200 SEK
694
Bågsåg
Final bid50 SEK
683
Motorsåg Jonsered 455
Final bid750 SEK
695
Flexi-Latte avvägningsstång
Final bid400 SEK
696
Flödespump
697
Flexi-Latte avvägningsstång
Final bid400 SEK
698
Kompressor Attack 241, 1500W
Final bid800 SEK
700
Pinnsvets T-140, 380V
Final bid50 SEK
701
Isborr
Final bid150 SEK
702
Borrmaskin Skil 18V
Final bid50 SEK
704
Isborr för motorborr
Final bid150 SEK
699
Dammsugare Famulus
Final bid250 SEK
705
Yxa Agdor + vattenpass
Final bid75 SEK
706
Rörtång Bahco 444 + skiftnycklar, 2 stycken
Final bid75 SEK
707
Timmersaxar, 2 stycken + huggkrok
Final bid400 SEK
708
Sliprulle-set + Dorn/huggmejsel-set Biltema
Final bid50 SEK
709
Tvingar, 3 stycken + skruvstäd
Final bid125 SEK
710
Hyvel Skil 98H1, 220V
Final bid150 SEK
711
Sticksåg Bosch PST 650 PE
Final bid250 SEK
712
Hjulmutterdragare Biltema
Final bid150 SEK
713
Borrhammare Bruksbo Power Tools
Final bid100 SEK
714
Diverse verktyg
Final bid125 SEK
703
Byggfläkt 2kW
Final bid150 SEK
715
Batteriladdare Absaar + kabel 220V
Final bid225 SEK
716
Hylsnyckelsats
Final bid150 SEK
Servis "Bamboo" 59 delar, 1800-talets senare del
Final bid150 SEK
Släpvagn Hagavagnen, årsmodell 1973
Final bid1,700 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Våsbo fäbodar" signerad
Final bid1,700 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sparbanken" signerad
Final bid3,600 SEK
Karl Tirén olja på pannå, signerad
Final bid2,600 SEK
Nils Jonsson Troeds "Domi Monté" bokhyllesektioner teak, 1950-1960 tal
Final bid1,200 SEK