Parti koppar, 1800-1900 tal
Parti koppar, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Textilkorg spån
Textilkorg spån
Final bid275 SEK
Bosch assistent
Bosch assistent
Final bid75 SEK
Kockum emalj hinkar, 2 stycken
Final bid150 SEK
TV Samsung 40"
TV Samsung 40"
Final bid200 SEK
Symaskin Husqvarna 2000
Symaskin Husqvarna 2000
Final bid450 SEK
OBH Nordica frukt & svamptork
OBH Nordica frukt & svamptork
Final bid250 SEK
Kopparbalja på smidesstativ, 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Final bid300 SEK
Damejeanne 1900-tal
Damejeanne 1900-tal
Final bid275 SEK
Rostfria kastruller, 2 stycken
Final bid225 SEK
Parti diverse rostfritt
Parti diverse rostfritt
Final bid275 SEK
Rostfritt, 3 delar
Rostfritt, 3 delar
Final bid175 SEK
Textilkorg rotting
Textilkorg rotting
Final bid100 SEK
Takplafond modern
Takplafond modern
Final bid125 SEK
Takplafond modern
Takplafond modern
Final bid175 SEK
Stig Blomberg "Viking" järn
Stig Blomberg "Viking" järn
Final bid50 SEK
Spegel 1700-1800 tal
Spegel 1700-1800 tal
Final bid225 SEK
Kim Bo Jensen akryltavla, signerad
Final bid50 SEK
Parti diverse rostfritt
Parti diverse rostfritt
Final bid600 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid175 SEK
Chokladkannor 1/2 K, 2 stycken
Final bid175 SEK
Luffarslöjd med porslinsfat
Luffarslöjd med porslinsfat
Final bid125 SEK
Wiggo Haug Uppsala Ekeby, figurin no: 7063
Final bid350 SEK
Charles Hobson England, tekopp med fat, 1800-talets senare del
Final bid100 SEK
Kerstin Stjernlöf olja på pannå, signerad
Final bid75 SEK
Reimann original
Reimann original
Final bid125 SEK
E. Ekroth akvarell "Stockholmsmotiv" signerad
Final bid50 SEK
Final bid125 SEK
Final bid50 SEK
Ingan Friman-Linde blandteknik "Blått landskap" signerad
Final bid350 SEK
Wilhelm Alexander Rothsten olja på pannå, signerad
Final bid50 SEK
Steenberg gouacher, 2 stycken, signerade -39
Final bid300 SEK
Bordslampa-fönsterlampa mässing, 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
Luftgevär Diana, modell 25
Luftgevär Diana, modell 25
Final bid450 SEK
Final bid50 SEK
Agnar Lindström (1897-1970) olja på pannå, signerad
Final bid50 SEK
Erik Olson (1901-1986) Halmstadsgruppen, litografi, signerad 1983
Final bid450 SEK
Reinhold Ljunggren färglitografi, signerad
Final bid125 SEK
G. Bora olja på duk "Capri" signerad
Final bid50 SEK
Nils Marcus olja på pannå, signerad
Final bid50 SEK
Aage Jessen (1876-1961) olja på duk "Munk" signerad
Final bid75 SEK
Final bid75 SEK
G. Bora akvarell "Capri" signerad
Gunnar Nerlund olja på pannå "På luffen, Delsbo 1940" signerad
Final bid200 SEK
Fritz Axel From färglitografi, signerad 1961
Final bid50 SEK
Otto Lindberg olja på pannå "Vårmotiv från Norrfjärd" signerad 1921
Final bid1,000 SEK
Elsie Tapper akvarell "Strandäng" signerad EeT 73
Final bid125 SEK