Urnor 1 par, 1900-2000 tal
Urnor 1 par, 1900-2000 tal
Slutpris300 SEK
Bordslampa & fönsterlampa Tiffany-stil, 1900-talets senare hälft
Slutpris1 000 SEK
Bordslampor 1 par, 1900-tal
Bordslampor 1 par, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Bordsuppsats Jugend, 1900-tal
Bordsuppsats Jugend, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Slutpris50 SEK
Mattor Kina Orient IKEA, 2 stycken
Slutpris200 SEK
Äkta matta, knuten
Äkta matta, knuten
Slutpris275 SEK
Äkta matta, knuten
Äkta matta, knuten
Slutpris100 SEK
Fotpall broderad
Fotpall broderad
Slutpris200 SEK
Mikrovågsugn Voltage
Mikrovågsugn Voltage
Slutpris175 SEK
Royal Copenhagen Bing & Gröndahl jubileumsservis, 36 delar
Slutpris100 SEK
Diverse porslin & keramik
Diverse porslin & keramik
Slutpris250 SEK
Toalett-set Bohemia glas, 3 delar
SlutprisInga bud
Kaffe/te servis, 12 delar
Kaffe/te servis, 12 delar
Slutpris300 SEK
Hackefors "Vinranka" 18 delar
Hackefors "Vinranka" 18 delar
Slutpris275 SEK
Skänkskåp Dalarna, allmoge 1800-tal
Slutpris500 SEK
Servisdelar Lidköping, 24 delar
Slutpris50 SEK
Fotoramar 3 stycken, sekelskiftet + fotoställ, 2 stycken
Slutpris400 SEK
Vas kristall
Vas kristall
Slutpris75 SEK
Kristallskål 1900-tal
Kristallskål 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Skålar kristall, 2 stycken
Skålar kristall, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Vas, fat & skål kristall, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Bordsuppsats Jugend, 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
Kristall 4 delar, 1900-tal
Kristall 4 delar, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Bordsoljelampa sekelskiftet
Bordsoljelampa sekelskiftet
Slutpris1 000 SEK
Brickor nysilver + diverse glas
SlutprisInga bud
Ostkupa pressglas, 1900-tal
Ostkupa pressglas, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Stormglas 1 par, 1900-tal
Stormglas 1 par, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Ostkupa glas, 1900-tal
Ostkupa glas, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Vaser 1 par, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Jan Johansson Orrefors "Marin" skål, signerad J.J 4776-13
Slutpris50 SEK
Timo Sarpaneva Iittala "Crocus" vas
Slutpris50 SEK
Ljusstakar 2 stycken + kandelaber
Slutpris125 SEK
Mari Simmulson Uppsala Ekeby "uggla" keramik
Slutpris250 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Gunnar Sträng"
Slutpris350 SEK
Väggrelief keramik, Design C. Stenshammar
SlutprisInga bud
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" ölsejdlar, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Knoppbräda 1800-1900 tal
Knoppbräda 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Förvaringslåda Nefab
Förvaringslåda Nefab
Slutpris225 SEK
Knoppbräda 1800-1900 tal
Knoppbräda 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Knoppbräda 1800-1900 tal
Knoppbräda 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Knoppbräda 1800-1900 tal
Knoppbräda 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Eva Englund Målerås fat
Eva Englund Målerås fat
Slutpris50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Stjärngosse" & "Duva"
Slutpris275 SEK
Bok, Sveriges rikes lag, C.G Hellqvist 82:a upplagan, 1961
342
Slutpris150 SEK
Böcker, Dan Andersson & E. A. Karlfeldt
343
Slutpris150 SEK
Hackefors "Modell E 38" 3 delar
SlutprisInga bud