Äkta matta Turkiet "Atlas" handknuten
Slutpris750 SEK
Matta Willton
Matta Willton
Slutpris125 SEK
Äkta matta, knuten
Äkta matta, knuten
Slutpris550 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
Slutpris200 SEK
Trädgårdskärra Fogelsta "Hasse"
Slutpris750 SEK
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Karmstolar 1 par, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris150 SEK
Karmstolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Ryamatta 1970-1980 tal
Ryamatta 1970-1980 tal
Slutpris175 SEK
Pall 1960-1970 tal
Pall 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris450 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Klädskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Slutpris2 400 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Slutpris250 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris850 SEK
Motionscykel Trojan Pro 1000
Motionscykel Trojan Pro 1000
Slutpris175 SEK
Piedestal järnsmide
Piedestal järnsmide
Slutpris400 SEK
Stolar 4 stycken, Barock-stil, 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris700 SEK
Matta galleri
Matta galleri
Slutpris500 SEK
Tavla-tryck, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Svend Nielsen olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Folke Uppgren olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Bertil Widbrant olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Lars Norberg olja på duk, signerad
Slutpris125 SEK
Affisch James Dean
Affisch James Dean
Slutpris50 SEK
Fototryck Sean Connery, ur "Goldfinger"
Slutpris250 SEK
Fototryck "Elvis & Marilyn Monroe" 2002
Slutpris225 SEK
Arne Brendt olja på duk, signerad
Slutpris125 SEK
Nils Zetterberg färglitografi, signerad 1973
Slutpris50 SEK
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
SlutprisInga bud
Bengt Eklund seriegrafi, signerad
Slutpris125 SEK
Säng "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Slutpris4 000 SEK
Olja på duk otydlig signatur "Båt i hamn"
SlutprisInga bud
Affisch Liverpool FC
Affisch Liverpool FC
Slutpris300 SEK
Henning Palm olja på pannå, signerad -57
SlutprisInga bud
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
SlutprisInga bud
Johan Thorstensen olja på duk "Hardanger Norge" signerad
SlutprisInga bud
Åke Jonsson olja på pannå, signerad -06
Slutpris175 SEK
Satsbord 3 delar, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris750 SEK
Göran Strandow akvarell "Vid Södra hamngatan, Söderhamn" signerad 1996
Slutpris125 SEK
Tryck "Franskt motiv" signerad Andy 1958
SlutprisInga bud
Parti bestick Eskilstuna Jernmanufaktur AB
Slutpris200 SEK
Grill Weber
Grill Weber
Slutpris400 SEK
Vaser opalglas/flussglas, 7 stycken
Slutpris50 SEK
Vaser opalglas/flussglas, 5 stycken
Slutpris300 SEK