Vägglampett Lövsjö, 1980-1990 tal
SlutprisInga bud
Vägglampetter 1 par, 1980-1990 tal
Slutpris50 SEK
Kängor Nordingrå 1 par, storlek 44
Slutpris250 SEK
Väggur 8-kantigt, USA
Väggur 8-kantigt, USA
Slutpris75 SEK
Väggur "Jauch" 1940-1950 tal
Väggur "Jauch" 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Vas Hallandit
Vas Hallandit
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Sven "X-et" Erixson tryck, signerad -49
Slutpris225 SEK
Bordslampa Fåglavik, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 500 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Franskt motiv" signerad Andy
SlutprisInga bud
Axel Eriksson olja på duk "Möte på Stranden" signerad
SlutprisInga bud
Axel Eriksson olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Tavlor-tryck 2 stycken, utgivna av Jaktmarker och fiskevatten
Slutpris125 SEK
Tavla-tryck "Mor och dotter" sekelskiftet
Slutpris125 SEK
Olja på pannå okänd konstnär, signerad
Slutpris600 SEK
Tavla-tryck "Ängel med flicka" sekelskiftet
SlutprisInga bud
Tavla-tryck "Ängel med barn i vagn" sekelskiftet
SlutprisInga bud
Fläkt Ide Line
Fläkt Ide Line
Slutpris50 SEK
Väggur Westerstrand, modernt
Väggur Westerstrand, modernt
Slutpris50 SEK
Affischer 2 stycken, New York & London
Slutpris50 SEK
Kopparkittel 1800-1900 tal
Kopparkittel 1800-1900 tal
Slutpris250 SEK
Bordsmangel Ginge Typ 600
Bordsmangel Ginge Typ 600
Slutpris550 SEK
Bordslampor-fönsterlampor 1 par, Svensk Design, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Bordslampa-fönsterlampa, Svensk Design, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Old Gustavsberg "Empire-4" vas
Slutpris100 SEK
Fågelbord
Fågelbord
Slutpris225 SEK
Uppsala Ekeby tallrikar, 6 stycken
Slutpris50 SEK
Figurin gips, 1900-tal
Figurin gips, 1900-tal
SlutprisInga bud
Blomlådor terrakotta, 1 par
Blomlådor terrakotta, 1 par
Slutpris200 SEK
Skål porslin, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Figurin gips "Vår" 1900-tal
Figurin gips "Vår" 1900-tal
Slutpris175 SEK
Vas opalglas, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Koppar bulkruka & kittel, 1800-1900 tal
Slutpris300 SEK
Figurin gips, 1930-1940 tal
Figurin gips, 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Kudde Turkiet
Kudde Turkiet
Slutpris125 SEK
Irish Coffee glas, 6 stycken
Irish Coffee glas, 6 stycken
Slutpris100 SEK
Figurin porslin "Ballerina" Wallendorf, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Spiselhundar England, 1 par
Spiselhundar England, 1 par
Slutpris75 SEK
Bordsflaska med glas, 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
Bordslampa Hia, 1980-1990 tal
Bordslampa Hia, 1980-1990 tal
Slutpris125 SEK
Koppar balja & hink, 1800-1900 tal
Slutpris300 SEK
Vägglampa Art Deco stil, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Kandelabrar 1 par, Oscariansk stil, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
Rörstrand "Bengali" 8 delar
Rörstrand "Bengali" 8 delar
Slutpris250 SEK
Elljusstake metall, modern
Elljusstake metall, modern
Slutpris75 SEK
Spegel & spegellampetter "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio
Slutpris1 100 SEK