Takkrona sekelskiftet
Takkrona sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Alvar Hård olja på duk, signerad med tumtryck
Slutpris300 SEK
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Slutpris125 SEK
Takampel 1900-tal
154
Takampel 1900-tal
Slutpris400 SEK
Torparlampa sekelskiftet
Torparlampa sekelskiftet
Slutpris700 SEK
Takkrona 1940-1950 tal
Takkrona 1940-1950 tal
Slutpris450 SEK
Takkrona 1970-1980 tal
Takkrona 1970-1980 tal
Slutpris650 SEK
Taklampa 1980-1990 tal
Taklampa 1980-1990 tal
SlutprisInga bud
Slutpris400 SEK
Taklampor 1 par, 1980-1990 tal
Slutpris250 SEK
Månskensampel tidigt 1900-tal
Månskensampel tidigt 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
Slutpris400 SEK
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp-hörnskåp Gustaviansk stil, 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Sideboard 1930-1940 tal
Sideboard 1930-1940 tal
Slutpris150 SEK
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Slutpris600 SEK
Soffgrupp 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Salsskåp tidigt 1800-tal
Salsskåp tidigt 1800-tal
Slutpris2 400 SEK
Spegel Fröseke "Club K 27" 1960-1970 tal
SlutprisInga bud
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Stadsmotiv Frankrike" signerad
Slutpris175 SEK
Tryck Esterbonaden
Tryck Esterbonaden
SlutprisInga bud
Slutpris225 SEK
J. Långström olja på pannå "Motiv från Norge" signerad 1948
Slutpris75 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Motiv från Arizona, USA"
Slutpris50 SEK
Olja på duk osignerad
Olja på duk osignerad
SlutprisInga bud
Olja på duk otydlig signatur, signerad -86
SlutprisInga bud
Spegel 1950-1960 tal
Spegel 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris2 400 SEK
Marknadsbord, hopfällbart
Marknadsbord, hopfällbart
Slutpris300 SEK
Stege lättmetall
Stege lättmetall
Slutpris275 SEK
Edwin Ollers Kosta Boda "Elon" glas, 22 stycken
Slutpris350 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
Byrå 7 lådor, modern
Byrå 7 lådor, modern
Slutpris125 SEK
Golvlampa teak, 1950-1960 tal
Golvlampa teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Slutpris200 SEK
Fåtölj skinn, Svensk Design
Fåtölj skinn, Svensk Design
Slutpris50 SEK
Stol 1950-1960 tal
Stol 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Stege lättmetall
Stege lättmetall
Slutpris1 000 SEK
Golvlampa Sjöviks träindustri AB Månsarp, 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Sidobord
Sidobord
Slutpris150 SEK
Hallmöbel 1950-1960 tal
Hallmöbel 1950-1960 tal
Slutpris800 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Bänk naturmaterial
Bänk naturmaterial
Slutpris150 SEK
Tvättmaskin Whirlpool 6kg
Tvättmaskin Whirlpool 6kg
Slutpris1 400 SEK
Kista furu, 1950-tal
Kista furu, 1950-tal
Slutpris50 SEK
Stolar 1 par, AB Nässjö stolfabrik, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK