Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Slutpris200 SEK
Ljuster 1800-tal
Ljuster 1800-tal
Slutpris75 SEK
Ljusstake mässing, senbarock, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Hans-Agne Jakobsson Åhus AB, sidobord teak, 1 par
437
Slutpris5 200 SEK
Kontorsstol 1900-tal
Kontorsstol 1900-tal
Slutpris350 SEK
Sängskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 1900-2000 tal
Slutpris1 300 SEK
Matta Rosenkelim
Matta Rosenkelim
Slutpris8 200 SEK
Äkta matta Kina
Äkta matta Kina
Slutpris900 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris3 200 SEK
Sandrose ljusträd, 1 par
Sandrose ljusträd, 1 par
Slutpris350 SEK
Skåp Rengsjö Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris5 400 SEK
Skidor 1 par, 1800-1900 tal
Skidor 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Hjort Knudsen soffa
Hjort Knudsen soffa
Slutpris175 SEK
Uno Westerberg Pukeberg konstglas, 4 delar
Slutpris50 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Slutpris700 SEK
S. Valentin olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Äkta matta Pakistan
Äkta matta Pakistan
Slutpris1 500 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris5 800 SEK
Taklampa 1980-1990 tal
Taklampa 1980-1990 tal
SlutprisInga bud
Vikter mässing, 6 stycken
Vikter mässing, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris3 000 SEK
Takkrona Globen AB, modern
Takkrona Globen AB, modern
Slutpris175 SEK
Byrå "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 1900-2000 tal
Slutpris3 000 SEK
Takkrona 1930-1940 tal
469
Takkrona 1930-1940 tal
Slutpris225 SEK
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Slutpris200 SEK
Johanna Charlotta Lundberg olja på duk, 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Taklampa 1970-1980 tal
471
Taklampa 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
C.J Öfverbeck olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Takkrona 1960-1970 tal
472
Takkrona 1960-1970 tal
Slutpris900 SEK
Takkrona 1970-1980 tal
473
Takkrona 1970-1980 tal
Slutpris225 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Stolar 8 stycken, 1960-1970 tal
474
Slutpris50 SEK
Stolar 2 stycken, Leksands-modell, allmoge 1800-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Fåtölj rotting, 1900-tal
Fåtölj rotting, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Köksstege trä, 1930-1940 tal
Köksstege trä, 1930-1940 tal
Slutpris700 SEK
Pall furu, 1970-1980 tal
Pall furu, 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris650 SEK
Blombänk string-modell, 1950-1960 tal
484
Slutpris500 SEK
Pallar 3 stycken, 1960-1970 tal
Slutpris150 SEK
Stolar hopfällbara, 4 stycken
Stolar hopfällbara, 4 stycken
Slutpris100 SEK
Serveringsvagn 1940-1950 tal
487
Serveringsvagn 1940-1950 tal
Slutpris950 SEK
Golvlampa 1930-1940 tal
488
Golvlampa 1930-1940 tal
Slutpris300 SEK
Stolar s.k åttastegsstolar, 2 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris200 SEK
Lådspegel s.k pigtittare, 1900-talets första hälft
493
Slutpris75 SEK
Pallar 6 stycken, 1960-1970 tal
486
Slutpris850 SEK
Julgransfot gjutjärn, 1900-tal
495
Slutpris175 SEK