197 Byrå rokoko-stil, 1900-tal

4360a_8dbf655939565dd_med.jpeg
  • 4360a_8dbf655939565dd_sm.jpeg
  • 4360b_8dbf65595450e6c_sm.jpeg
  • 4360c_8dbf65596c493e6_sm.jpeg
  • 4360d_8dbf655985b26d4_sm.jpeg
  • 4360e_8dbf6559a77762d_sm.jpeg
  • 4360f_8dbf6559ccd370f_sm.jpeg
  • 4360g_8dbf6559f59254a_sm.jpeg
  • 4360h_8dbf655a143327f_sm.jpeg
  • 4360i_8dbf655a33efd00_sm.jpeg

Stenskiva. 3 lådor. Beslag original. Nyckel medföljer.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 78 cm, B 90 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK