Böcker "Hälsingerunor" 4 stycken
Slutpris50 SEK
Docka 1930-1940 tal
Docka 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Rörstrand fat + Bo Fajans assietter, 9 stycken
Slutpris75 SEK
Böcker "Våra fåglar i norden" 4 band
Slutpris175 SEK
Bok, John Bauers bästa
Bok, John Bauers bästa
Slutpris350 SEK
Väggrelief gips "Persisk vädur" signerad Chrise
SlutprisInga bud
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Slutpris75 SEK
Husmoderns bok, Escoffiers stora kokbok
Slutpris75 SEK
Cylinderhatt
Cylinderhatt
Slutpris175 SEK
Parti böcker & häften
Parti böcker & häften
Slutpris275 SEK
T. Lagerberg "Vilda växter i Norden" 4 band
Slutpris225 SEK
Fiollåda 1900-tal
Fiollåda 1900-tal
SlutprisInga bud
Mortlar mässing, 3 stycken + Pingla Mora
Slutpris100 SEK
Bok, Sveriges släktregister Ovanåkers socken
Slutpris1 100 SEK
Parti burkar retro
Parti burkar retro
Slutpris100 SEK
Philips rullbandspelare
Philips rullbandspelare
Slutpris50 SEK
Kopparbunke på smidesstativ, 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
Slutpris350 SEK
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Hylla modern
Hylla modern
SlutprisInga bud
Golvlampa 1940-1950 tal
Golvlampa 1940-1950 tal
Slutpris300 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Slutpris150 SEK
Rostfri hink 10L
Rostfri hink 10L
Slutpris250 SEK
Karmstolar ek, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Zinkbalja
Zinkbalja
Slutpris200 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Slutpris125 SEK
Textilkorg
Textilkorg
Slutpris125 SEK
Karmstol 1900-tal
Karmstol 1900-tal
Slutpris250 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris2 800 SEK
Väggur s.k guldpendyl
Väggur s.k guldpendyl
Slutpris125 SEK
Vävd textil
Vävd textil
Slutpris450 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris100 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Slutpris150 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Slutpris125 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Hylla modern
Hylla modern
Slutpris75 SEK
Elljusstake GK P71
Elljusstake GK P71
Slutpris250 SEK
Rökset 1900-tal
Rökset 1900-tal
SlutprisInga bud
Ljusstake Luma "Bukett" 1900-talets andra hälft
Slutpris1 500 SEK
Spegel Swedish Grace, 1930-tal
Slutpris450 SEK
Sällskapsspel "Shanghai-schack"
Slutpris450 SEK
Oscar Sjölander olja på duk, signerad -87
Slutpris200 SEK
Dragspel Record 202
Dragspel Record 202
Slutpris125 SEK
Virkat överkast
Virkat överkast
Slutpris200 SEK
Servisdelar Mateus, 23 delar
Servisdelar Mateus, 23 delar
Slutpris1 900 SEK
Teglashållare 6 stycken, Sovjetunionen, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Fiskerullar, 5 stycken
Fiskerullar, 5 stycken
Slutpris200 SEK
Skulpturer "Fohund" 1 par, 1900-tal
Slutpris4 000 SEK